Modré Krídla – Žiar nad Hronom 3:1 (kon.) | Skalica – Pov. Bystrica 3:4 (kon.) | Martin – Topoľčany 3:2 (3:2 po s.n.)
Levice – Humenné 5:3 (kon.) | Brezno – Trnava 1:5 (kon.)
Brezno Knights
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 17.02.2023, 18:00 • Aréna Brezno • 1. liga (SR) • 40. kolo

Hostia z Trnavy vyhrávajú tento zápas 5:1. Musíme uznať, že úplne zaslúžene. Boli dnes jasne lepším tímom. Ja sa s vaim lúčim a prajem vám ešte pekný piatkový večer. (20:01:26)

59:00
    Začala posledná minúta tretej tretiny a aj zápasu.

58:06
    Hostia su už v plnom počte.

56:56
    Domáci sa nevedia usadiť v pásme a hostia sa bez problémov bránia.

56:09
    Vylúčenie v tíme hostí. Ján KOcúr dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

54:07
    Brezno kopí chybu za chybou v obrane. Teraz sa po strate puku takmer dostal pred domácu bránu Jurák.

52:58
    Trnava dala gól! Hostia pridávajú piaty gól v zápase. Rýchla akia dvojie Galimov a MARCEL HOLOVIČ, ktorý poľahky dotlačil puk za bránkovú čiaru. Asistencie: Galimov

52:11
    Kukumberg sa veľmi pekne uvoľnil až pred domácu bránu. Jeho zakončenie tesne míňa domácu bránu.

50:03
    Domáci si nerozumeli v rozohrávke a píska sa ofsajd.

48:36
    Moncman sa pretlačil až pred domácu bránu. V poslednej chvíli mu puk vypichol Korytko.

47:41
    Zápas je rozhodnutý a v podstate sa už len dohráva.

45:58
    Maarnela nahadzoval puk na domácu bránu. Puk bol zblokovaný na ochrannú sieť.

44:23
    Bálint zahákoval Holoviča, ale vylučovať sa nebude. Hostia neuspali ani protestami.

42:06
    Antonov nabil Kukumbergovi, ktorý vypálil z prvej, ale netrafil bránu.

40:56
    Brezno v šanci. Olejník dostal prhrávku spoza bránky. Strelou z prvej však neprekonal Hollého v bráne hostí.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Pe druhej tretine vedú hostia 4:1 a trena uznať, že úplen zaslúžene. Sú jasne lepším mužstvom. Ak by premenili svoje šance náskok mohol byť oveľa vyšší.

Lissko

Branky a nahrávky: 35. Novysedlák (Tsyban, Bálint) – 12. Kupka (Ružek), 20. Schmidt (Holovič, Čížek), 25. Galimov (Ejem), 36. Jurák (Holovič), 53. Holovič (Galimov)

Brezno Knights: Longauer (Bajtoš) – Korytko, Hajda – Kaščák, Koštial – Zubák, Tsyban – Olejník, Krasničan, Rákos – Valent, Turňa, Uhliar – Novysedlák, Ďordík, Bálint
    HK Gladiators Trnava: Hollý (Nagy) – Korím, Čížek – Ejem, Schmidt – Kocúr, Maarnela – Jurák, Holovič, Galimov – Miklík, Kukumberg, Antonov – Moncman, Kupka, Ružek – Lachkovič, Krištofík, Tóth
    Trenér: Martin Baran

Rozhodčí: Tornay, Smerek – Riš, Tomáš