Luleå – Tappara 2:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 18.02.2023, 13:00 • MFH Ostrava • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 18. kolo

Dnešní zápas je za námi. V napínavém souboji bylo nastřeleno několik tyček na obou stranách, ale oba gólmani byli stoprocentně koncentrovaní a žádný z pokusů soupeře za svá záda nepustili. Bez branek musel zápas dojít svému prodloužení, ve kterém měli od začátku navrch hosté, protože dohrávali přesilovku ze třetí třetiny. Domácí v čele s Vávrou ale bránili svou branku až nakonec využil hrubky v obranném pásmu Plzně Vincent Glos, který se dostal k puku, dokázal se ho v pravý čas vzdát, aby ho znovu přebral a díky vyjetému Maříkovi jej dostat do prázdné branky.
    Mějte příjemný zbytek víkendu, já se budu těšit znovu brzy na počtenou. (15:17:26)

62:03
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté chybovali ve svém obranném pásmu, Vincent Glos sebral puk a obhodil si jej kolem protihráče, Mařík vyrazil mezi kruhy, aby dostal kotouč do bezpečí, ale VINCENT GLOS na něj dosáhl jako první a střelou do prázdné branky zajišťuje vítkovickým prémiový bod – 1:0. Bez asistence.

61:42
    Ofsajd odpískán vítkovickým.

61:13

60:48
    Vítkovickým se podařilo vyhodit puk až za Maříka a rychle střídají.

60:20
    Zleva si až k brance najel Matějka, ale nastřelil jen gólmana.

60:01

Po krátké pauze bude následovat prodloužení, které bude hrát Plzeň ještě 1:13 minut v početní přesile.

60:00

59:59

59:21
    Po tvrdé střele Černého vzniká před domácí brankou závar, hra je ale přerušena a až poté vypadává puk z Vávry, zastavuje se ale před brankovou čárou.

59:13
    Plzeň si teď došla pro faul, za podrážení je vyloučen Vincent Glos. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

59:00
    Hosté vyhazují puk až za vítkovickou branku, Pittr se jej snaží dohnat.

58:36
    Vítkovice rozjely přesilovkový kolotoč.

58:16
    Hosté vytěsňují hru do středního pásma.

57:59
    Za hákování bude pykat plzeňský Klatovský.

57:50
    Hosté se snaží rozehrát od své branky, Vítkovice jsou ale proti.

57:18

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 63. Vincent Glos

HC Vítkovice Ridera: Vávra (Varga) – Čuba, Zvejška, M. Fojtík, Kisza, Vincent Glos (A), Vítězslav Glos . Nazad, Sedlák, Fasner, Saxa, Douda, Žídek (A), Muroň, V. Fojtík, Hofman, Lerch, Matějka (C)
    Trenér: Darek Stránský

HC Škoda Plzeň: Mařík (Pavlis) – Skala (A), Tolar, Mašek, Černý, Kocek, Holubec, Kamas – Beran, Pittr (C), Klatovský, Matějka, Pavlák, Úbl, Fábera, Makovec (A), Slačík, Hofrajtr
    Trenér: Jiří Hanzlík

Rozhodčí: I. Novotná – V. Hladík, O. Veselý