Manchester Utd. – Leicester 3:0 (kon.) | Tottenham – West Ham 2:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
2:0 (0:0)
West Ham United
Neděle 19.02.2023, 17:30 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:28:30)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:10.

Je konec. Tottenham zvítězil nad West Hamem 2:0 a dostává se na 4. místo tabulky Premier League.
    Už v první minutě se k míči dostal Souček, který našel dobíhajícího Bowena, ale jeho rána z první letěla vedle. Následně měl Tottenham o něco více ze hry, ale střela Richarlisona před přestávkou skončila na zákroku Fabiańského.
    Do druhé půle vstoupili obě mužstva aktivně a ve 48. minutě prověřil rukavice hostujícího brankáře Richarlison. O minutu později se v šanci ocitl také Kane, ale jeho pokus letěl vedle. V 56. minutě jsme se dočkali první branky. Pierre-Emile Höjbjerg skvělou přihrávkou našel Bena Daviese, jenž míst postrčil na Emersona Royala a ten zakončil k levé tyči. O dvě minuty později se na druhé straně dostal Bowen do šance, ale jeho pokus vykryl Forster. V 72. minutě šli kohouti do dvoubrankového vedení. Kane po fantastické práci vyslal do velké šance Sona a ten se nemýlil.
    Tottenham zvítězil nad West Hamem 2:0.

90+5

90+4
    Ben Davies dostal centr soupeře do zámezí a kladiváři pokračují autovým vhazováním.

90+3
    V závěru zápasu to Ivan Perišić vzal pěkně od podlahy a tentokrát už za faul na Coufala uviděl kartu žluté barvy.

90+2
    Tomáš Souček se snažil dostat ke hlavičce, ale míč se nakonec odrazil od Sarra a následuje rohový kop.