Boston – NY Islanders 6:2 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 2:5 (kon.) | Dallas – Columbus 1:4 (kon.)
Toronto – Montreal 5:1 (kon.) | Carolina – Washington 4:1 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 6:2 (kon.)
Calgary – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Arizona 6:5 (2:0 po s.n.) | San Jose – Buffalo 2:4 (kon.)
Seattle – Detroit 4:2 (kon.) | Vegas – Tampa 5:4 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:3 (kon.)
Ottawa – St. Louis 7:2 (kon.) | Colorado – Edmonton 6:5 (po pr.)

3. Jared Spurgeon (MIN) 0+1 (22:43:10)

Nashville dokázal ve třetí třetině přečkat čtyřminutové oslabení a dokonce smazat dvoubrankovou ztrátu, když 47 sekund před koncem duelu vyrovnal na 3:3 Nino Niederreiter, jenže o pouhých 26 sekund později vrátil Minnesotě vedení Ryan Hartman a hosté už na těžký knockout odpovědět nedokázali. Parádní zápas a konec tohoto klání. Minnesota Wild 4 Nashville Predators 3.

59:39 Ryan HARTMAN - 4:3

59:39
    Minnesota právě vstřelila branku! Jonas Brodin na levém křídle vystřelil od modré čáry a dvakrát tečovaný puk se na vzdálenější pravé tyči od těla RYANA HARTMANA odrazil do sítě! Xcel Energe Center explodovalo radostí! Neskutečný závěr – 4:3. Asistence: Jonas Brodin a Jared Spurgeon.
    59:13 Nino NIEDERREITER - 3:3

59:13
    Nashville právě vstřelil branku! Domácí NINO NIEDERREITER skvěle vložil hůl do nízké střely Romana Josiho od modré čáry a přizvedl puk do levého horního rohu brány! Zázrak v podobě vyrovnání se skutečně stal! Do konce zbývá 47 sekund. Asistence: Roman Josi a Thomas Novak.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:46
    Minnesota minula pravou tyč odkryté brány a pískalo se zakázané uvolnění. Timeout pro hostující Predators.

58:29
    Juuse Saros naskočil na střídačku a Predators zkouší vyrovnat při hře bez brankáře – 3:2!

57:59
    Minnesota vyhodila puk podél střídaček na zakázané uvolnění a v závěru zápasu se ještě může strachovat o výsledek. Vhazování po levici Filipa Gustavssona.

56:23
    Kirill Kaprizov mohl ve třetí části zkompletovat hattrick, jenže šanci neproměnil. Poté přišla na řadu dlouhá čtyřminutová přesilová hra Wild, ani ta ale nebyla využita a Roman Josi navíc dokázal snížit. Drama.

55:19
    Predators zvládli přečkat v klíčový okamžik čtyři minuty v oslabení a poté vstřelit rychle kontaktní gól. Podaří se jim zázrak dovršit a vyrovnat? Reklamní přestávka.
    55:04 Roman JOSI - 3:2

55:04
    Nashville právě vstřelil branku! ROMAN JOSI předvedl na vrcholu pravého kruhu pěknou brzdu a pěknou střelou zápěstím poté zamířil pod levým teploměrem Filipa Gustavssona k bližší tyči! Asistence: Mattias Ekholm a Thomas Novak.

54:04
    Nino Niederreiter se vrátil z trestné lavice zpět na led a Predators teď musí sebrat všechny zbytky sil, aby se pokusili vstřelit kontaktní gól a případně ještě jeden.

53:19
    Minnesota nepřesně rozehrála a pískalo se proti ní zakázané uvolnění. Do konce přesilové hry 46 sekund.

52:48
    Matthew Boldy měl obrovské množství času, aby si na bodu levého kruhu zpracoval puk a zamířil, jeho střela zápěstím ale těsně minula vzdálenější pravou tyč.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 21. Duhaime (F. Gaudreau), 22. Kaprizov (J. Eriksson Ek, Zuccarello), 42. Kaprizov (Hartman), 60. Hartman (Brodin, Spurgeon) – 38. Novak (Gravel, Lauzon), 56. Josi (Ekholm, Novak), 60. Niederreiter (Josi, Novak)

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Goligoski, Merrill – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Boldy, J. Eriksson Ek (A), Beckman – Duhaime, F. Gaudreau, Greenway – Reaves, Dewar, Shaw.
    Trenér: Dean Evason

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), McDonagh, Lauzon, Ekholm (A), Fabbro, Gravel – Duchene, R. Johansen, Granlund (A) – Tomasino, Glass, Niederreiter – Jeannot, Sissons, Trenin – Pärssinen, Novak, Co. Smith.
    Trenér: John Hynes

Rozhodčí: Chris Lee, Michael Markovic. Čároví: Shandor Alphonso, Brandon Gawryletz

Diváci: 19255