Elche – Espanyol 0:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Sevilla 1:1 (kon.) | Atlético – Ath. Bilbao 1:0 (kon.)
Barcelona – Cádiz 2:0 (kon.)
Rayo Vallecano
1:1 (0:1)
Sevilla FC
Neděle 19.02.2023, 16:15 • Estadio de Vallecas, Madrid • Španělská LaLiga • 22. kolo

Utkání končí remízou, což je lepší výsledek pro Sevillu. Ta sice po prvním poločase vedla, ale zejména ve druhém poločase byla místy pod velkým tlakem domácích.
    Vallecano nebylo daleko od vedoucí branky, ale tu se mu vstřelit nepodařilo, takže z tohoto duelu bere bod, což je, pro souboj o pohárovou Evropu, málo. (18:10:33)

90+6

90+6
    Po rohovém kopu chytá střelu domácích Jásín Búnú (Sevilla) a to je to poslední, co z dnešního utkání vidíme.

90+5
    Jásín Búnú (Sevilla) podržel svůj tým, když vytěsnil střelu na roh!

90+3
    Žlutá karta pro tým Rayo Vallecano (Alejandro Catena).

90+2
    Odkop od branky Sevilly, hosté to již viditelně chtějí udržet a odvézt si z Madridu bod.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Tentokrát přerušuje útočnou akci hostů odpískaný ofsajd, v němž se ocitá Júsuf Nasírí.

88
    Další nepřesností končí útočná akce hostů.

87
    Ve třech se nyní ženou hosté do útoku, ale Érik Lamela přišel o míč, nestihl nic vymyslet.

85
    Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Júsuf Nasírí).

85
    Fotbalisté Vallecana mají výrazně lepší pohyb a zatím mají k případné vedoucí brance mnohem blíže, než hosté.

84
    Bryan Gil (Sevilla) ztratil míč na vlastní polovině, rychlejší soupeř se tak hned dostává do útoku.

83
    Bryan Gil (Sevilla) vhazuje z levé strany, na útočné polovině, ale míče se rychle chopili domácí.

81
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Suso, přichází Érik Lamela.

81
    Sevilla je již nějakých 10 minut pod tlakem, dočkají se domácí vedoucí branky?

80
    Velice dobrá standardka domácích, Isi Palazón jen těsně míjí branku.

78
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Sergio Camello, přichází Unai López.

77
    Fran García (Vallecano) zrychlil rozehrávku domácích, z levé strany míří centr do vápna, kde upadl Óscar Valentín (Vallecano), ale nebyl to faul.