Skalica – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Podbrezová – Žilina 3:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová
3:1 (1:0)
MŠK Žilina
sk Neděle 19.02.2023, 17:30 • ZELPO Aréna Podbrezová • Niké liga • 20. kolo

S konštatovaním, že v 20. kole futbalovej Fortuna ligy porazila Podbrezová Žilinu 3:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (19:28:49)

V Podbrezovej vypukli oslavy, Železiari budú v jarnej časti hrať v skupine o majstrovský titul!

90+4

90+3
    Podbrezová dala gól! JOZEF ŠPYRKA dostal z ľavej strany šikovnú prihrávku od Šikulu, prvú strelu mu Belko ešte vyrazil, no z dorážky už futbalista Podbrezovej nezaváhal!

90+2
    Žltú kartu dostáva žilinský asistent trénera Martin Kuciak, ktorý mimochodom strávil časť kariéry práve v Podbrezovej.

90+2
    Žltá karta pre tím MŠK Žilina (Benson Anang).

90+2
    Ďalší faul Žilinčanov, tentoraz v strede poľa.

90+1
    Sangare znovu vyobracal brániaceho Owusuho, navyše bol faulovaný a získal tak cenný čas pre svoj tím.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Boris Marhefka nadstavovať minimálne štyri minúty.

90
    Sangare znovu ukázal šikovný ťah a perspektívu a vyobracal jedného z obrancov Žiliny.

89
    Po rohovom kope Grešáka a centri Kukoľa sa lopta dostala ku Sangaremu, ktorý však loptu nedokázal trafiť ideálne a Belko ju dokázal skryť do svojich rukavíc!

88
    Podbrezová šikovne drží Žilinčanov ďaleko od svojej bránky, Železiari navyše získavajú ďalší rohový kop.

87
    Striedanie v tíme MŠK Žilina:
    z ihriska odchádza Patrik Iľko, prichádza Richmond Owusu.

87
    z ihriska odchádza Krisztian Bari, prichádza Adam Kopas.

87
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová:
    z ihriska odchádza Samuel Ďatko, prichádza Nicolas Šikula.

86
    V závere zápasu sa ozývajú aj domáci fanúšikovia, ktorí potleskom ženú svoj tím dopredu.

85
    Po následnej rozohrávke Žiliny však končí lopta v moci Richarda Ludhu, ktorý ju bude vykopávať od vlastnej bránky.