NY Islanders – Winnipeg 2:1 (kon.) | Dallas – Chicago 3:4 (kon.) | Arizona – Calgary 3:6 (kon.)
Dallas Stars
3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
Chicago Blackhawks
Čtvrtek 23.02.2023, 03:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Dallas v zápase vedl 3:0, ale pak hostující celek zabral, skóroval třikrát ze tří střel v řadě, a tak srovnal. Ve třetí třetině pak hosté rozhodli o své výhře. Domácím se sice podařilo skórovat a srovnat, ale branka padla až po konci zápasu. (06:24:30)

60:00
    V samotném závěru se podařilo domácím srovnat, ale branky dosáhli až po čase. Zápas končí, body bere Chicago.

59:20
    Puk je ve středním pásmu.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

58:26
    Dlouhou dobu sudí řešili, zda se domácím podařilo vyrovnat, ale puk brankovou čáru neprošel.

58:20
    Obrovský tlak před brankou Chicaga, ale obrana si dokázala poradit v čele s brankářem.

57:45
    Miro Heiskanen měl dobrou pozici, s jeho pokusem si poradil brankář. Následně hrají domácí bez brankáře.

57:18
    Esa Lindell pálil od modré čáry, jeho projektil končí vedle branky.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině. Hostující celek zatím vede o jednu branku.

56:13
    Komernčí přestávka.

56:11
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou.

55:52
    Hosté mohli přidat další branku, ale nedokázali proměnit dobrou střeleckou pozici.

55:38
    Chicago dostává hru od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

55:16
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek drží těsný jednobrankový náskok.

54:22
    Ryan Suter je autorem další střely, ale jeho pokus byl zastavený brankářem.

54:16
    Domácí se usadili v útočném pásmu, rána byla zblokovaná.

53:20
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do bezprostřední blízkosti branky.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 13. Seguin, 15. Ja. Benn (Gurjanov), 25. J. Robertson (Heiskanen, Ja. Benn) – 31. Domi (P. Kane, S. Jones), 36. P. Kane (Domi), 39. P. Kane (Kurashev, S. Jones), 45. Domi

Dallas Stars: Oettinger (M. Murray II) – Heiskanen, C. Miller, R. Suter, Lundkvist, Lindell (A), Hakanpää, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Seguin (A), Dellandrea – Ja. Benn (C), W. Johnston, Gurjanov – F. Olofsson, Faksa.
    Trenér: Peter DeBoer

Chicago Blackhawks: Stauber (Mrázek) – McCabe, S. Jones (A), J. Johnson, C. Jones, I. Phillips, Murphy (A) – Kurashev, Domi, P. Kane (A) – T. Johnson, Guttman, Raddysh – Dickinson, Lafferty, Athanasiou – Katchouk, Seney, Blackwell.
    Trenér: Luke Richardson

Rozhodčí: O'Rourke, Markovic – Barton,Gawryletz

Diváci: 18 326