Freiburg – Leverkusen 1:1 (kon.) | Bayern – Union Berlín 3:0 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (1:0)
Bayer Leverkusen
Neděle 26.02.2023, 15:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 22. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:23:27)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:12. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:13.

Je konec. Freiburg remizoval s Leverkusenem 1:1.
    Ve 29. minutě se o úvodní branku postaral Vincenzo Grifo, který se parádně trefil z přímého kopu. Ke konci poločasu ale byl Leverkusen nebezpečný. Kerem Demirbaye vychytal Flekken. Následně Frimpong přehlavičkoval bránu a v nastavení poločasu Flekken vyrazil také zakončení Diabyho. Také ve druhé půli bylo k vidění celkem vyrovnané dějství a v 67. minutě srovnal Azmún. O pár minut později měl Freiburg velkou šanci, ale Lucas Höler trefil pouze tyč. V samotném konci zápasu mohl rozhodnout Patrik Schick, ale také on orazítkoval jen brankovou konstrukci.
    Freiburg remizoval s Leverkusenem 1:1.

90+4

90+3
    Jeremie Frimpong byl tentokrát ve vápně soupeře příliš důrazný a dopustil se jen faulu.

90+2
    Kerem Demirbay našel před bránou Patrika Schicka, ale jeho zakončení pravou nohou orazítkovalo pouze tyč! Posléze se Demirbay dostal k dorážce, ale ta letěla těsně vedle brány! Obrovská šance Leverkusenu na vítězství v tomto utkání.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Džong Woo-jong si chystal míč na střelu, ale nakonec se dopustil jen nedovoleného zákroku.

87
    Edmond Fayçal Tapsoba nyní odhodil protihráče a rozhodčí odpískal další faul.

86
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Sardár Azmún, přichází Nadiem Amiri.

85
    Sardár Azmún využil lehké nepozornosti soupeře a vydal se dopředu po levém křídle, ovšem jeho přihrávka před bránu byla zblokována.

84
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Michael Gregoritsch, přichází Nils Petersen,
    ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Džong Woo-jong.

83
    Patrik Schick šel nyní do souboje příliš agresivně a sudí Siebert mu odpískal nedovolený zákrok.

82
    Po chvíli sice přiletěl centr hostů z pravé strany, ale Mark Flekken byl připraven a stáhl si balón do rukou.

81
    Hosté to nyní rozjíždějí raději opatrně přes brankáře Hrádeckého a snaží se pomalu dostat do nějaké příležitosti.

80
    Nyní ale přišel jen nedovolený zákrok Vincenza Grifa a Leverkusen bude mít balón zpět na své straně. Začíná posledních dramatických deset minut.

79
    Stále je ke konci utkání vše otevřené a oba týmy chtějí získat tři body.

77
    Potom co se balón poodrážel z vápna se do něj opřel Exequiel Palacios, ale jeho tvrdá rána byla zblokována brankářem Markem Flekkenem.