Šamorín – Považská Bystrica 0:0 (kon.) | Petržalka – Rača 0:1 (kon.) | Žilina B – Myjava 3:2 (kon.)
Trebišov – Slovan Bratislava U21 1:4 (kon.)
Slavoj Trebišov
1:4 (1:3)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Neděle 26.02.2023, 13:30 • Slavoj Trebišov • MONACObet liga • 18. kolo

Slovanisti prehrávali už v šiestej minúte, ale zo zápasu odchádzajú ako jasní víťazi. Mladíci z hlavného mesta rozstrieľali Trebišov 4:1, hoci musíme podotknúť, že je to najmä zásluhou brankára Hrdinu, ktorý niekoľkokrát vychytal Danka, Nováka či Gálla.

Belasí sa posúvajú na štvrté miesto s 29 bodmi o bod za tretie Komárno, Trebišov padá na šiestu pozíciu s 27 bodmi. (15:19:57)

90+3

90+2
    Nepodarený atak jedného z domácich futbalistov sprava. Gólman hostí zasahovať nemusel a už rozohráva z päťky.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty, úplne by stačila aj jediná. O víťazovi je rozhodnuté.

90
    Ani v poslednej minúte riadneho hracieho času neskórujú domáci po druhý raz. Danko zase z uhla, zase fantastický Hrdina... Hrdina hrdinom.

89
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava U21:
    z ihriska odchádza Martin Schlossár, prichádza David Murár.

87
    Dankovo zakončenie a ďalší bravúrny zákrok Adama Hrdinu. Neskutočný výkon mladíka.

86
    Črtala sa ďalšia kontra celku z hlavného mesta. A hoci nevyšla, zverencov Vladimíra Gálu to mrzieť nemusí.

84
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól! Je dobojované. GABRIEL HORNYÁK po štandardke a gólovej hlavičke upravuje na 4:1. Chválime Kušníra za center.

84
    Jenat stiahol Čiernika k zemi, hostia sa nikam ponáhľať nebudú.

82
    Neskóruje ani Vaľovčin. Dnes Trebišov dopláca na efektivitu.

80
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov:
    z ihriska odchádza Vladimír Rusnák, prichádza Tomáš Vaľovčin.

80
    Nie, nie, nie, ani z tohto nie je gól! Kovalčin napálil loptu do Hrdinu, ktorý iba vyrazil pred seba. Szalma neodkopol do bezpečia a môže byť len rád, že Gáll prišiel s faulom.

79
    Hostia sa tešia z gólu, ale radosť je okamžite prekazená! Ofsajd.

77
    z ihriska odchádza Nino Marcelli, prichádza Patrik Čiernik,
    z ihriska odchádza Marián Chobot, prichádza Alexej Maroš.

76
    Marcelovi Novákovi nie je dopriate. Zase presný nákop z rohu, ale hlavička letí tesne vedľa tyče.

74
    Belasí podržali loptu ďaleko od vlastnej šestnástky. Budeme zvedaví, či príchod Kovalčina oživí šance domácich na body.