Třebíč – Litoměřice 0:4 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 2:6 (kon.) | Frýdek-M. – Zlín 3:1 (kon.)
Pardubice B – Jihlava 2:3 (kon.) | Slavia – Vsetín 2:5 (kon.) | Kolín – Sokolov 2:1 (po pr.)
Přerov – Prostějov 4:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 27.02.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance liga • 51. kolo

Velmi povedené třetí třetina ze strany domácích zadělala na pořádné drama. Hned ve 41. minutě snížil na 2:3 Ondřej Matýs a Dynamo mělo další velké šance, aby vyrovnalo, jenže ani jedna už neskončila za Beranem. Jihlava si tak odváží tři body. (20:11:53)

59:54
    Matýsovu střelu Beran vyráží.

59:13
    Klouček venku z brány.

58:50
    Klouček už je napůl cesty připraven odjet na střídačku.

58:50
    Píská se ofsajd na pardubické straně, domácí trenéři si berou čas na poradu.

58:31
    Klouček zatím v bráně, Jihlava je na puku.

57:46
    Pořízkova střela nebyla přesná.

56:13
    Lichtag orazil puk o betony, ten se odrazil před samotného Daniela Rákose, před kterým byla už jen prázdná brána. Jenže puk napálil vedle!

54:09

53:55
    A znovu Kaplan, který hrozil při vlastním oslabení. Teď už bránu trefil, ale naopak ho vychytal Beran!

53:17
    Robin Kaplan ujel obránci a zbývalo mu přesně zakončit, ale netrefil bránu!

53:08
    Klouček kryje dvě střely z mezikruží.

52:09
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Tomáš Hanousek – 2 min., podrážení.

51:16
    Po střele Dundáčka nikdo dlouho nevěděl, kde se nachází puk. Pod Kloučkem ale nebyl, v rohu ho následně získali domácí.

50:10
    Hanouskovo nahození orazítkovalo zadní mantinel.

48:17
    Rákos střílenou přihrávkou vybízel k teči Lichtaga, kterého sám před prázdnou bránou vychytal Beran!

47:32
    Po obrovském tlaku je Jihlava určitě ráda, že vyhazuje! Urban nebezpečně dorážel před bránou, ale trefil jen boční síťku.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 35. Hanousek (Matýs, Nedbal), 41. Matýs (Nedbal, Hanousek) – 13. Cachnín (Dundáček), 22. Šik (Pořízek, V. Brož), 39. Karabáček (A. Dvořák)

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Hanousek, Bukač, Drtina, Nedbal, Zdráhal, Kubíček – Lichtag, Rákos, O. Rohlík – Rouha, T. Urban, Matýs – Pochobradský, T. Zeman, M. Machač – Půhoný, M. Rohlík, Kaplan – Kulhánek.
    Trenér: Václav Baďouček

HC Dukla Jihlava: Beran (Chaloupek) – D. Kolář, Haman, Bilčík, F. Kočí, Vala, A. Dvořák, Dundáček – Harkabus, Skořepa, Karabáček – Pořízek, Handl, Šik – Cachnín, Křehlík, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Skopal, Koziol – Thuma, Maňák