Lens – Lille 1:1 (kon.) | PSG – Nantes 4:2 (kon.)
Racing Lens
1:1 (1:0)
Lille OSC
Sobota 04.03.2023, 17:00 • Stade Bollaert-Delelis, Lens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Toto bude ode mě pro dnešek vše a přeji příjemný zbytek večera. (19:01:50)

Druhý poločas nabídnul naprosto opačný scénář a hráči Lille, jako by ožili. Výsledek 1:1 mlže ve výsledku mrzet právě je, protože ve druhé půli měli mnoho šancí, ovšem Lens držel skvělý Brice Samba, který si připsal hned několik důležitých zákroků.

Výsledek zápasu v celku odpovídá hře, kterou oba celky předváděly, ovšem každý v jiném poločase.

90+4

90+4
    Žegrovův centr trefil pouze Opendu. Následovat bude další roh.

90+4
    Bamba byl vyslán do přečíslení. Jeho přihrávka se ale odrazila od obránce a bude se kopat roh.

90+3
    Žegrova se snažil, z pravé strany, přihrát svým spoluhráčům ve vápně. Jeho přihrávka však správného adresáta nenašla.
    Brice Samba (LNS)

90+1
    Další výborný zákrok Samby, který drží Lens při životě.

90+1
    Žlutá karta pro tým Lille OSC (Alexsandro).

90+1
    Žlutá karta pro tým Racing Club de Lens (Jonathan Gradit).

90
    Baleba se snažil vysunou Baya, toho však výborně dohnal Danso a z jeho šance tak gól nepadne.

89
    Hra se teď přelévá z jedné stran na druhou, ani jeden tým nechce, aby zápas skončil remízou.

89
    Frankowski šikovnou nahrávkou vytahuje Thomassona.

88
    Po sérii nepovedených rohových kopů Lens se dopředu žene Žegrova.

87
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Angel Gomes, přichází Carlos Baleba.

86
    Angel Gomes po střetu se Samedem nemůže dál pokračovat.

85
    ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Mohamed Bayo.

84
    Jejich tlak ovšem končí, protože Frankowski těžko zpracovával prudkou přihrávku.

Ondřej Gajdáček

Branky: 41. Fonte (Fulgini) (vla.) – 69. David (J. Bamba)

Karty:   24. S. Fofana (LNS), 90+1. Gradit (LNS) – 2. And. Gomes (LIL), 27. Fonte (LIL), 44. André (LIL), 90+1. Alexsandro (LIL)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 18:14.
    Racing Lens: Samba – Frankowski, Gradit, Danso, Haidara – Samed, S. Fofana (C) – Sotoca (76. D. Costa), Thomasson, Fulgini (68. Machado) – Openda.
    Náhradníci: Leca – Boura, Louveau, Le Cardinal, Labeau Lascary, J. Onana, Poręba.

Trenér: Franck Haise

Lille OSC: Chevalier – Gudmundsson, Djaló (13. Alexsandro), Fonte (C), Weah – André, And. Gomes (70. Žegrova) – Cabella, Ang. Gomes (87. Baleba), J. Bamba – David (85. Bayo).
    Náhradníci: Costil – Martin, Ramet, Virginius, Yoro.

Trenér: Paulo Fonseca

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni