Spišská N. Ves – Zvolen 6:3 (kon.) | Trenčín – Prešov 1:4 (kon.) | Nitra – Lipt. Mikuláš 0:1 (kon.)
HC Slovan – Nové Zámky 2:4 (kon.) | Michalovce – Poprad 2:4 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 2:4 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
1:4 (0:2, 1:2, 0:0)
HC Prešov
sk Neděle 05.03.2023, 17:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipos Extraliga (SR) • 44. kolo

Posledný zápas v základnej časti medzi Trenčínom a Prešovom sa končí jasnou výhrou hostí, ktorí sa lúčia s Extraligou aspoň symbolicky víťazstvom. Domáci dnes na ľade nič nepredviedli, zaostávali vo všetkých frontoch a hostia z Prešova mali po druhej tretine už pohodový náskok a v tretej tretine to už nesilili. Po tomto výsledku je jasné, že Trenčania vstúpia do predkola play-off na ľade súpera, keď po základnej časti končia na 9. mieste. Ich súperom bude po dnešku buď Poprad alebo Michalovce, ktorí ešte svoj duel medzi sebou hrajú. Ja sa s vami dnes lúčim a želám pekný zvyšok dňa. (19:15:28)

59:32
    Vylúčenie v tíme HC MV TRANSPORT Prešov:
    Klíma – 2 min., hákovanie.

59:00
    Posledná minútka tohto zápasu.

57:20
    Dukla je dnes márna. Absolútne nič im nevychádza a ani hra nie je vôbec ukážkou hokeja.

55:35
    Kevin Jendroľ vystrelil z medzikružia, ale jeho pokus zastavila lapačka domáceho brankára.

54:44

53:43
    LaCouvee zabránil betónom skórovať Gilesovi.

52:29
    Drábekov prienik síce skončil strelou, ale to bolo všetko, čo hráč Dukly ponúkol.