Winnipeg – San Jose 2:3 (po pr.) | Buffalo – Edmonton 2:3 (kon.) | Dallas – Calgary 4:5 (kon.)
Chicago – Ottawa 5:0 (kon.) | Vancouver – Nashville 4:3 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Washington 4:2 (kon.)

Utkání přihlíželo 18 525 diváků.

Dramatické střetnutí mezi Vancouverem a Nashvillem dospělo až do nájezdů, v němž získal bonusový bod domácí celek.

Kosatky disponovaly ve 46. minutě dvoubrankovým vedením a dramatu nic nenasvědčovalo, ovšem Luke Evangelista se svými premiérovými góly v nejlepší lize světa postaral o posunutí zápasu do prodloužení a následně i samostatných nájezdů. V dovednostní soutěži uspěl jediný muž, ve třetí sérii Elias Pettersson uspěl střelou mezi betony. Za Nashville musel skórovat Novak, ale neuspěl, Šilovs uzavřel střetnutí zákrokem pravým betonem.

65:00 Elias PETTERSSON - 4:3

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je ELIAS PETTERSSON.
    Thomas NOVAK

3. série
    1:0
    Je konec! Také Thomas Novak vyzkoušel forhendovou střelu mezi betony. Šilovs si nebyl jistý, kde kotouč zůstal, ale po chvíli se mohl začít radovat, protože ho spatřil před pravým betonem.
    Elias PETTERSSON

3. série
    1:0
    Vancouver je blízko vítězství! Elias Pettersson dojel do těsné blízkosti k brankáři, jemuž následně nasměroval kus černé gumy mezi betony.
    Luke EVANGELISTA

2. série
    0:0
    Kličku do bekhendu vyzkoušel dvougólový Luke Evangelista. Potřetí síť nerozvlnil, z pod bruslí mu puk vypíchl Šilovs.
    J. T. Miller

2. série
    0:0
    J. T. Miller se rozjížděl z levé strany. Gólman ztlumil puk levým betonem, ten však stále mířil za brankovou čáru, čehož si Saros byl vědom a odpálil ho do bezpečí lapačkou.
    Matt DUCHENE

1. série
    0:0
    Za Nashville zkusil štěstí Matt Duchene. Bekhendovým blafákem si položil Šilovse, ovšem střelu poslal přímo do jeho lapačky.
    Andrej KUZMENKO

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel Andrej Kuzmenko. Párkrát před gólmanem zakvedlal a vystřelil forhendem, Saros předvedl úspěšný zákrok lapačkou.

Milan Huppert

Branky a nahrávky: 5. E. Pettersson (Kuzmenko, Beauvillier), 11. Podkolzin (Burroughs, Wolanin), 46. Joshua (Aman, Q. Hughes), rozh. náj. E. Pettersson – 5. Sissons (Co. Smith, Lauzon), 49. Evangelista (Sherwood, Lauzon), 57. Evangelista (Barrie)