Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Vyškov 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Havířov 0:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Chomutov 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 7:1 (kon.) | Příbram – Tábor 3:0 (kon.)
HC Baník Příbram
3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Stav série: 3:1
HC Tábor
Pátek 17.03.2023, 18:30 • Příbram • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Osmifinále

Příbram zvládla zápas odehrát velmi dobře po taktické i defenzivní stránce a v osmifinále II. ligy vyřazuje HC Tábor. Góly dali Havlín, Hasman a Kafka. Hlavně první gól Havlína byl nesmírně důležitý, jelikož udal další směr zápasu. V sérii Příbram vyhrála celkově 3:1 a postupuje do další fáze. Táboru sezona končí. Děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne. (21:00:57)

59:37
    Zápas se již spíš dohrává. Tábor nemá sílu něco ještě zkusit.

59:01
    Začala poslední minuta, což pro hosty znamená, že je to jejich poslední minuta letošního ročníku.
    58:40 Petr KAFKA - 3:0

58:40
    Příbram právě vstřelila branku!
    Je hotovo! Do prázdné branky se trefuje PETR KAFKA! Asistence: Saňa.

58:29
    Buly bude ve středním pásmu, takže se Gába vrací do branky.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:47
    Zakázané uvolnění domácích, hra se vrací před Šorfa.

57:25
    Tábor to zkouší v šesti!
    56:30 Josef HASMAN - 2:0

56:30
    Velmi pravděpodobně je rozhodnuto! Tábor otevřel hru, čehož domácí využívají! Do úniku se dostal JOSEF HASMAN, který forhendovou kličkou překonává Gábu! Asistence: Grubner.

54:58
    Konec utkání se rychle blíží a Tábor se žene dopředu. Žádný tlak ale nemá.

53:48
    Šinágl dostal zpoza branky pas do mezikruží, odkud Gábu nepřekonal! To byla velká šance domácích!

52:22
    Zakázané uvolnění domácího celku. Hra se stěhuje před Šorfa.

51:42
    Příbram je kompletní a i další oslabení ustála.

51:21
    Domácí vyhazují a mohou prostřídat.

50:08
    Matušík dlouho držel puk, nakonec ho zkusil dostat před branku, kde si ho stáhl Šorf.