Jai Herbert - Ľudovít Klein | Remíza (kon.) | | | Marvin Vettori - Roman Dolidze | Vítěz: Marvin Vettori (kon.) |
Justin Gaethje - Rafael Fiziev | Vítěz: Justin Gaethje (kon.) | | | Leon Edwards - Kamaru Usman | Vítěz: Leon Edwards (kon.) |
Závod s hromadným startem mužů 15 km, Holmenkollen | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem žen 12,5km, Holmenkollen | H. Öbergová (SWE) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: R. Zenhäusern (SUI) (kon.) |
Výběr soupeřů 2023 | (kon.) |
konec
Slalom mužů, 2. kolo, Soldeu
Vítěz: R. Zenhäusern (SUI)
Milan Huppert
Pořadí SP
- 1. Marco Odermatt (SUI) 2042 b
- 2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1340 b
- 3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1154 b
- 4. Lucas Braathen (NOR) 954 b
- 5. Vincent Kriechmayr (AUT) 953 b
- 6. Loïc Meillard (SUI) 877 b
- 7. Marco Schwarz (AUT) 863 b
- 8. Alexis Pinturault (FRA) 839 b
- 9. Manuel Feller (AUT) 546 b
- 10. Ramon Zenhäusern (SUI) 467 b
- 116. Adam Žampa (SVK) 29 b
- 138. Jan Zabystřan (CZE) 12 b
Pořadí disciplíny
- 1. Lucas Braathen (NOR) 546 b
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR) 494 b
- 3. Ramon Zenhäusern (SUI) 467 b
- 4. Daniel Yule (SUI) 401 b
- 5. Manuel Feller (AUT) 345 b
- 6. Loïc Meillard (SUI) 337 b
- 7. Linus Strasser (GER) 321 b
- 8. Clement Noël (FRA) 292 b
- 9. Alexander Steen Olsen (NOR) 275 b
- 10. Timon Haugan (NOR) 231 b
Konečné výsledky
- 1. Ramon Zenhäusern (SUI) 1:54,87
- 2. Lucas Braathen (NOR) +0,06
- 3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,63
- 4. Marc Rochat (SUI) +1,02
- 5. Alex Vinatzer (ITA) +1,14
- 6. Adrian Pertl (AUT) +1,19
- 7. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,33
- 8. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,44
- 9. Timon Haugan (NOR) +1,63
- 10. Alexis Pinturault (FRA) +1,65
- 11. Marco Schwarz (AUT) +1,68
- 12. Albert Popov (BUL) +1,72
- 13. Loïc Meillard (SUI) +1,78
- 14. Tommaso Sala (ITA) +1,89
- 15. Manuel Feller (AUT) +1,96
- 16. Linus Strasser (GER) +1,98
- 17. Kristoffer Jakobsen (SWE) +2,40
- 18. Corrado Barbera (ITA) +2,88
- 19. Stefano Gross (ITA) +2,98
- 20. AJ Ginnis (GRE) +14,08
- Daniel Yule (SUI) DNF
- Dave Ryding (GBR) DNF
- Fabio Gstrein (AUT) DNF
Pořadí po 1. kole
- 1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
- 2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
- 3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
- 4. Timon Haugan (NOR) +0,67
- 5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
- 6. Manuel Feller (AUT) +0,84
- 7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
- 8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
- 9. Albert Popov (BUL) +1,70
- 10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
- 11. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,96
- 12. Marc Rochat (SUI) +2,02
- 13. Tommaso Sala (ITA) +2,24
- 14. Daniel Yule (SUI) +2,30
- 15. Adrian Pertl (AUT) +2,35
- 16. Linus Strasser (GER) +2,41
- 17. AJ Ginnis (GRE) +2,47
- 18. Dave Ryding (GBR) +2,50
- 19. Alex Vinatzer (ITA) +2,53
- 20. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,59
- 21. Alexis Pinturault (FRA) +3,02
- 22. Corrado Barbera (ITA) +3,43
- 23. Stefano Gross (ITA) +3,90
Pořadí disciplíny
- 1. Lucas Braathen (NOR) 466 b
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR) 434 b
- 3. Daniel Yule (SUI) 401 b
- 4. Ramon Zenhäusern (SUI) 367 b
- 5. Manuel Feller (AUT) 329 b
- 6. Loïc Meillard (SUI) 317 b
- 7. Linus Strasser (GER) 306 b
- 8. Clement Noël (FRA) 292 b
- 9. Alexander Steen Olsen (NOR) 239 b
- 10. Atle Lie McGrath (NOR) 215 b
Pořadí SP
- 1. Marco Odermatt (SUI) 2042 b
- 2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1340 b
- 3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1094 b
- 4. Vincent Kriechmayr (AUT) 953 b
- 5. Lucas Braathen (NOR) 874 b
- 6. Loïc Meillard (SUI) 857 b
- 7. Marco Schwarz (AUT) 839 b
- 8. Alexis Pinturault (FRA) 813 b
- 9. Manuel Feller (AUT) 530 b
- 10. Žan Kranjec (SLO) 464 b
- 116. Adam Žampa (SVK) 29 b
- 137. Jan Zabystřan (CZE) 12 b
1. Marco Odermatt (SUI) 2042 b
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1340 b
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1154 b
4. Lucas Braathen (NOR) 954 b
5. Vincent Kriechmayr (AUT) 953 b
6. Loïc Meillard (SUI) 877 b
7. Marco Schwarz (AUT) 863 b
8. Alexis Pinturault (FRA) 839 b
9. Manuel Feller (AUT) 546 b
10. Ramon Zenhäusern (SUI) 467 b
...
116. Adam Žampa (SVK) 29 b
138. Jan Zabystřan (CZE) 12 b (14:26:00)
1. Lucas Braathen (NOR) 546 b
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 494 b
3. Ramon Zenhäusern (SUI) 467 b
4. Daniel Yule (SUI) 401 b
5. Manuel Feller (AUT) 345 b
6. Loïc Meillard (SUI) 337 b
7. Linus Strasser (GER) 321 b
8. Clement Noël (FRA) 292 b
9. Alexander Steen Olsen (NOR) 275 b
10. Timon Haugan (NOR) 231 b
Nejrychlejší čas v součtu obou kol zaznamenal Ramon Zenhäusern. Švýcarský obr těžil především z parádních závěrů, když v obou případech po třech mezičasech na Lucase Braathena ztrácel, ale nakonec zabral a posunul se do zelených hodnot, vítězství získal rozdílem šesti setin. Na stupně vítězů se postavil ještě Henrik Kristoffersen, jenž byl hlavním konkurentem krajana Braathena v boji o trofej za hodnocení disciplíny, ve výsledku za ním zaostal o 52 bodů.
1. Ramon Zenhäusern (SUI) 1:54,87
2. Lucas Braathen (NOR) +0,06
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,63
4. Marc Rochat (SUI) +1,02
5. Alex Vinatzer (ITA) +1,14
6. Adrian Pertl (AUT) +1,19
7. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,33
8. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,44
9. Timon Haugan (NOR) +1,63
10. Alexis Pinturault (FRA) +1,65
11. Marco Schwarz (AUT) +1,68
12. Albert Popov (BUL) +1,72
13. Loïc Meillard (SUI) +1,78
14. Tommaso Sala (ITA) +1,89
15. Manuel Feller (AUT) +1,96
16. Linus Strasser (GER) +1,98
17. Kristoffer Jakobsen (SWE) +2,40
18. Corrado Barbera (ITA) +2,88
19. Stefano Gross (ITA) +2,98
20. AJ Ginnis (GRE) +14,08
...
Daniel Yule (SUI) DNF
Dave Ryding (GBR) DNF
Fabio Gstrein (AUT) DNF
1. Marc Rochat (SUI) 1:55,89
2. Alex Vinatzer (ITA) +0,12
3. Adrian Pertl (AUT) +0,17
4. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,42
5. Alexis Pinturault (FRA) +0,63
6. Marco Schwarz (AUT) +0,66
7. Albert Popov (BUL) +0,70
8. Tommaso Sala (ITA) +0,87
9. Linus Strasser (GER) +0,96
10. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,38
1. Ramon Zenhäusern (SUI) 57,89
2. Lucas Braathen (NOR) +0,26
3. Fabio Gstrein (AUT) +0,55
4. Timon Haugan (NOR) +0,67
5. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,80
6. Manuel Feller (AUT) +0,84
7. Loïc Meillard (SUI) +0,98
8. Alexander Steen Olsen (NOR) +1,31
9. Albert Popov (BUL) +1,70
10. Marco Schwarz (AUT) +1,93
11. Kristoffer Jakobsen (SWE) +1,96
12. Marc Rochat (SUI) +2,02
13. Tommaso Sala (ITA) +2,24
14. Daniel Yule (SUI) +2,30
15. Adrian Pertl (AUT) +2,35
16. Linus Strasser (GER) +2,41
17. AJ Ginnis (GRE) +2,47
18. Dave Ryding (GBR) +2,50
19. Alex Vinatzer (ITA) +2,53
20. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,59
21. Alexis Pinturault (FRA) +3,02
22. Corrado Barbera (ITA) +3,43
23. Stefano Gross (ITA) +3,90
1. Lucas Braathen (NOR) 466 b
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 434 b
3. Daniel Yule (SUI) 401 b
4. Ramon Zenhäusern (SUI) 367 b
5. Manuel Feller (AUT) 329 b
6. Loïc Meillard (SUI) 317 b
7. Linus Strasser (GER) 306 b
8. Clement Noël (FRA) 292 b
9. Alexander Steen Olsen (NOR) 239 b
10. Atle Lie McGrath (NOR) 215 b
1. Marco Odermatt (SUI) 2042 b
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 1340 b
3. Henrik Kristoffersen (NOR) 1094 b
4. Vincent Kriechmayr (AUT) 953 b
5. Lucas Braathen (NOR) 874 b
6. Loïc Meillard (SUI) 857 b
7. Marco Schwarz (AUT) 839 b
8. Alexis Pinturault (FRA) 813 b
9. Manuel Feller (AUT) 530 b
10. Žan Kranjec (SLO) 464 b
...
116. Adam Žampa (SVK) 29 b
137. Jan Zabystřan (CZE) 12 b