Colorado – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Edmonton – Arizona 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.)

59:17
    Khůfek při střele na prázdnou branku trefuje tyč!

58:28
    Jan Slanina – 2 min., hrubost.

Roman Půček – 2 min., hrubost.
    54:34 David OSTŘÍŽEK - 2:3

54:34
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Autorem branky je DAVID OSTŘÍŽEK. Blafák z forhendu, následně stažení puku a ruský golman Vsetína byl bez šance! Zbývá ještě pět minut, Prostějov ztrácí jedinou branku.

Asistence: Tomáš Jáchym, Matouš Venkrbec

53:29
    David Kajínek – 2 min., hákování.
    44:41 Pavel JENYŠ - 1:3

44:41
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PAVEL JENYŠ. Ztráta v souboji v němž měl Prostějov převahu dvou hráčů na jednoho, odražený puk následně šel přesně na hůl Lichance. Ten přesně našel Jenyše v prostoru mezikruží a ten parádní ranou zvyšuje odskok hostujícího týmu o dva.

Aistence: Peter Lichanec
    41:09 Miroslav HOLEC - 1:2

41:09
    Autorem branky je MIROSLAV HOLEC. Nešťastný odraz o mantinel pokazil za brankou rozehrávku Maláka, puk okamžitě odebral napadající Holec a ranou k tyči překonává Pavelku a vrací vedení Valašskému hokejovému klubu.

30:32

23:30 Robin STANĚK - 1:1

23:30
    Autorem branky je ROBIN STANĚK.
    Přesilovka je využita zásluhou prudké střely od modré, kterou tečoval kdosi z klubka hráčů před Žukovem a je srovnáno.

Asistence: Tomáš Jáchym a David Ostřížek.

22:51
    Pavel Jenyš – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě.
    18:56 Pavel KLHŮFEK - 0:1

18:56
    Autorem branky je PAVEL KLHŮFEK, který kličkou v blízkosti branky překonal Pavelku a využívá tlak Vsetína. Nutno říct, že vzhledem k jeho dominanci v první třetině je to gól zcela zasloužený.

Autorem branky je PAVEL KLHŮFEK. Asistence: Jan Berger a Boris Česánek.

11:14
    Marek Voženílek – 2 min., nedovolené bránění.

05:34
    Petr Hašek – 2 min., sekání.

Tadeáš Rulf

Branky a nahrávky: 24. Staněk (T. Jáchym, Ostřížek), 55. Ostřížek (T. Jáchym, Venkrbec) – 19. Klhůfek (Berger, Česánek), 42. Holec, 45. Jenyš (Lichanec)

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Staněk, Pěnčík, Bartko, Malák, Hamšík, Valenta – Hašek, Ostřížek, Jandus – Slanina, T. Jáchym (A), Jansa – Illéš, Vlach, Veselý – Maruna, Venkrbec (C).
    Trenér: Aleš Totter

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Vošvrda) – O. Němec (C), Česánek, Jenáček, Kajínek, Voženílek, Smetana (A), Hryciow – Rob, Bērziņš, Jonák (A) – Půček, Klhůfek, Holec – Hořanský, Š. Bláha, Berger – Jenyš, Lichanec, Číp.
    Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Bejček, Kostourek, Jindra, Dědek