Písek – Šaľa 33:33 (kon.) | Kynžvart – Dunajská Streda 23:28 (kon.) | DHC Plzeň – Tatran Stupava 37:22 (kon.)
Most – Poruba 27:24 (kon.)
Házená Kynžvart
23:28 (12:12)
HC DAC Dunajská Streda
Sobota 25.03.2023, 16:00 • Hala Milana Prokeše, Lázně Kynžvart • MOL liga žen • 20. kolo

To už je ode mě pro tuto chvíli vše, tímto Vám děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (17:35:15)

Kynžvart se statečně rval v prvním poločase, v tom druhém už ale většinu času vládly hráčky Dunajské Stredy. Ty se hned po přestávce dostaly do vedení, které bez problémy držely a postupně ho také navyšovaly. Domácí celek navíc dělal spoustu zbytečných chyb, což ho ve výsledku stálo zápas. Slovenský celek si tak upevňuje první místo tabulky.

Házená Kynžvart – HC DAC Dunajská Streda 23:28 (12:12)
    Nejvíce branek: K. Königová 6, Dresslerová 5, Vávrová 3/1 – Élöová 6, Juhosová 5, Bíziková 5. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 4/3 – 2/1. Vyloučení: 2:4. Diváci: 220.

Konec zápasu. (23:28)
    60
    Veronika Vávrová proměňuje sedmimetrový hod, trefila se přesně k pravé tyči, čímž také končí zápas. (23:28)
    59
    Domácí se ještě mohou radovat, z rychlého útoku totiž skóruje Katka Dresslerová. (22:28)
    58
    Erice Rajnohové v zakončení nikdo nebránil, v klidu tedy poslala míč až do brány. (21:28)
    57
    Dunajská Streda předvedla další bezchybnou kombinaci, na jejímž konci stála Monika Pénzesová. (21:27)
    56
    Katka Dresslerová úspěšně přebrala přihrávku a prudce zakončila přímo do sítě. (21:26)
    55
    Gól vstřelil tým HC DAC Dunajská Streda (Ligia Costaová). (20:26)
    55
    Přece jen se domácí hráčky dočkaly dvacáté branky, postarala se o ní Veronika Vávrová. (20:25)
    54
    Kata Juhosová měla po další chybě protihráček velmi snadnou práci. (19:25)

53
    Oddechový čas pro Kynžvart. (19:24)
    53
    Úplně zbytečnou chybu při domácí kombinaci nemilosrdně trestá Beatrix Élöová. (19:24)
    52
    Turbulentní minuta pokračuje, tentokrát chyba v defenzivě využila Erika Rajnohová. (19:23)
    52
    Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová). (19:22)
    52
    Na střeleckou listinu míří také Monika Pénzesová, která uspěla z levého křídla. (18:22)
    51
    Veronika Dvořáková chytře zakončila do protipohybu gólmanky, dává tak svůj první gól v utkání. (18:21)

50
    Barbora Tesařová ze sedmičky tentokrát neuspěla, brankářka totiž skvěle vystihla směr její střely. (17:21)