Lovosice – Frýdek-M. 33:29 (kon.) | Plzeň – Královo Pole 38:22 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
33:29 (16:15) Stav série: 2:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Neděle 26.03.2023, 17:00 • SH Chemik • Play-off Chance Extraligy mužů • Čtvrtfinále

Lovci Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 33:29 (16:15)
    Nejvíce branek: Trkovský 9, Bogdanić 7/1, Horák 4 – Noworyta 8, Mucha 8/1, Choleva 5. Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 3:5. ČK: Bureš (FRM). (18:40:20)

Zápas je u konce. Dnes to byla reklama na házenou. Frýdek-Místek odolával tlaku silného soupeře, dokonce se dostal v obou poločasech do vedení. Drama to bylo až do nějaké 58. minuty. Pak už Pepino selhávalo v koncovce a domácí si vytvořili nedostižný náskok.

Konec zápasu. (33:29)
    60
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice. (33:29)
    59
    Po chybě při útoku na obou stranách se prosazuje Jaroslav Trkovský! Díky tomu už domácí vedou o tři branky a dnešní utkání opět dovedou do vítězného konce. (32:29)

57
    Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (31:29)
    57
    Patrik Stach si vzal míč na sebe a protáhl se mezerou mezi dvěma obránci Frýdku-Místku. Následnou střelou k tyči zajistil Lovosicím v klíčové fázi dvoubrankové vedení. (31:29)

57
    Brankář Frýdku-Místku vychytal důležitý zákrok, jenže na druhé straně zase čaroval Artur Adamík. (30:29)
    55
    Jaroslav Trkovský si připisuje už osmý gól a druhý poločas patří jemu! (30:29)
    54
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta). (29:29)
    54
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský). (29:28)
    53
    Jan Mucha bezpečně proměnil sedmimetrový hod a dramatický duel pokračuje remízovým stavem. (28:28)

53
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (). (28:27)
    51
    Domácí odpovídají téměř okamžitě. Patrik Stach zakončoval dobrou kombinaci, která začala přes celé hřiště už po gólu hostí. (28:27)
    50
    Jan Mucha si připsal skvělou branku poté, co se uvolnil, vyskočil a míč poslal pod nohou brankáře o zem do Lovecké svatyně. (27:27)
    50
    Jaroslav Trkovský v posledních minutách opravdu táhle Lovosice. Jedná se už o jeho sedmou branku. (27:26)

50
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek). (26:26)
    49
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta). (26:26)
    49
    Jaroslav Trkovský se pověsil do vzduchu, napřáhl se a vyslal brutální dělovku do levého dolního růžku frýdeckomístecké branky. (26:25)
    48
    Po oddechovém čase Pepina byl úspěšný Mathias Choleva. Ten se prosadil z pravé strany. (25:25)

48
    Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (25:24)
    48
    Krásná lovosická dohrávka na levé křídlo, kde operoval Jiří Motl, který skočil do brankoviště v podstatě šipku a míč nasměroval mezi nohy Cába. (25:24)
    46
    Patrik Stach se dostal so samostatného úniku po chybě Frýdku-Místku v útoku. Jednoduše proměnil a srovnal krok domácích s hosty. (24:24)
    45
    Tim Jenko Bogdanić po timeoutu našel dobrou pozici a zní vstřelil svůj dnešní sedmý gól. (23:24)

45
    Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice. (22:24)
    44
    A pravděpodobně nejzkušenější hráč SKP, Tomáš Sklenák, nyní posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. (22:24)

44
    Martin Cáb skvěle vychytal šanci jednoho z domácích hráčů a vylepšuje si statistiky. (22:23)
    43
    Adam Gřešek dnes snad poprvé uvolněn za obranu. Jeho následná střela už byla nechytatelná. (22:23)

43
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko). (22:22)
    42
    Ale Jaroslav Trkovský opět velice rychle odpovídá a přidává svou čtvrtou branku v utkání. (22:22)
    42
    Frýdek-Místek předvedl pěknou akci. Jeden z hráčů uvolnil do ulice Matěje Mazura, který vmetl míč do branky o zem pod nohou gólmana Lovců. (21:22)
    41
    Jaroslav Trkovský ale hned vzápětí zase vyrovnává na 21:21. (21:21)
    41
    Další pěkná rána Jana Muchy končí v brance a Frýdek-Místek se dostává do vedení poprvé od 27. minuty. (20:21)
    40
    Jan Mucha se prosadil parádní střelou z dálky do pravého horního rohu a ve čtyřicáté minutě je tak vyrovnáno. (20:20)
    38
    V oslabení se dostal ke střele Mathias Choleva, a to klasicky z pravého křídla. Frýdek-Místek díky němu mírně stahuje. (20:19)
    37
    Jan Heřmanovský využil početní výhody. Nyní tak Lovci vedou již o dvě branky. (20:18)

36
    Zbyněk Bureš byl potřetí vyloučen na dvě minuty, čímž tedy automaticky dostává červenou kartu a Frýdek-Místek je oslaben. (19:18)
    36
    Jan Heřmanovský dostal přihrávku za obranu a následně jednoduše obstřelil gólmana. (19:18)
    35
    První branku v zápase si připisuje druhý z dvojice Mlotků na frýdeckomístecké straně, Slavomír. (18:18)
    35
    Lovosice se prosadily po čtyřech minutách a do vedení Pepino nepustily. Trefil se Jaroslav Trkovský, dnes podruhé. (18:17)

34
    Ve druhém poločase se v lovosické brance objevuje Jiří Günl, který má nyní na kontě skvělý zákrok. (17:17)
    33
    Ve třiatřicáté minutě se prosazuje hráč s číslem třicet tři, který je Matěj Mazur. Je to jeho první branka v tomto utkání a je srovnáno. (17:17)
    32
    První gól druhého poločasu má na kontě také Frýdek-Místek, a to konkrétně Jan Mucha. (17:16)
    31
    Lovosicím to trvalo pouze patnáct sekund, než se prosadil Sergij Petryčenko. (17:15)

31
    Začal druhý poločas. (16:15)

Byla to další fantastická první půle. Házenkářská bitva Lovosic S Frýdkem-Místkem byla opět vyrovnaná a vedení se neustále měnilo. Stejně, jako včera, se hosté dotáhli pouze na jednobrankové manko těsně před poločasem. Nyní je otázky, jestli dokážou zareagovat lépe, než včera, kdy vstup do druhého poločoasu vůbec nezvládli a nadějnou první půli tak zahodili.

30
    První poločas skončil. (16:15)

30
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Jiří Motl). (16:15)
    30
    Tomáš Mlotek se ještě na konci prvního poločasu prosadil a snížil tak manko Frýdku-Místku do startu druhého poločasu na pouhou jednu branku. (16:15)
    30
    Pyško nejdříve proti střele Jana Kupy zakročil, jenže míč se odrazil zpátky k hráči, který dokázal skórovat. (16:14)

29
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš). (15:14)
    29
    Tim Jenko Bogdanić se rozběhl hodně rychle, skočil do brankoviště, doletěl až k tyči a jednoduše překonal gólmana. (15:14)
    28
    Tim Jenko Bogdanić se prosadil a srovnal parádní střelou z dálky. (14:14)

27
    Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice. (13:14)
    26
    Zbyněk Bureš se prosadil parádní střelou ze sedmimetrového hodu. Nestřílel silně, ale takticky pomalu do horní části branky. (13:14)
    25
    Nikolas Noworyta zapsal dnes už šestou branku a srovnal tak znovu stav. Následně se chvíli nezvedal z palubovky, ale bude v pořádku. (13:13)
    24
    Po ujasnění taktických pokynů se Frýdeckomístečtí vydali do dalšího útoku. Jan Mucha se prosadil bombou na střed. (13:12)

24
    Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (13:11)
    24
    Tim Jenko Bogdanić si to tentokrát vzal na sebe a skóroval. Dnes to pro něj je zatím čtvrtá branka. (13:11)

23
    Žlutá karta pro realizační tým Lovci Lovosice. (12:11)
    22
    Patrik Stach rychle po srovnání hostů opět navyšuje. Jeho nechytatelná dělovka mířila pod horní tyčku. (12:11)
    22
    Nikolas Noworyta dokázal znovu srovnat a v dnešním utkání se trefil už pětkrát. (11:11)
    22
    Díky zásahu Adamíka proti střele pivota mohly Lovosice přejít do vedení. Pavel Horák napřáhl z dálky a prosadil se střelou mezi nohama gólmana. (11:10)

19
    Adamík má na kontě další úspěšný zákrok. Na druhé straně se ale předvedl i Martin Cáb, který v brance nahradil Pyška. (10:10)
    19
    Pavel Chotěborský na křídle opět úspěšný. Nyní se po přískoku do brankoviště prosadil tvrdou střelou o zem, která zapadla pod víko. (10:10)

17
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Brožek). (9:10)
    17
    Parádní branka Pavla Chotěborského. Ten dostal míč na levé křídlo a dal mu takovou rotaci, že se od země odrazil přímo do branky. (9:10)
    17
    Mathias Choleva se dostal do samostatného úniku, který pak zakončil velice dobře a Pepino znovu vede o dva góly. (8:10)
    16
    Nikolas Noworyta se prosazuje znovu, tentokrát z pozice pivota poté, co dostal obloučkový pas přes obranu a vmetl míč mimo dosah brankáře. (8:9)
    15
    Čtvrtina zápasu je minulostí. Na jejím konci skóroval a vyrovnal po přihrávce Mucha Nicolas Noworyta. (8:8)
    14
    Adamík vychytal další útok Frýdku-Místku. Pavel Horák se na druhé straně prosadil a tak se Lovosice dostávají poprvé do vedení. (8:7)
    13
    Pavel Chotěborský dostal míč na levé křídlo, seběhl si, vyskočil a v letu dokonce naznačil a až následně vypálil. Parádní branka, dnes pro něj teprve první. (7:7)
    11
    Tim Jenko Bogdanić se postavil na sedmičku. Míč nasměroval přímo do levého vinglu a s přehledem tak hod proměnil. (6:7)

11
    Na druhé straně ale míč poslal po střele rukou nad branku Artur Adamík. (5:7)

10
    Vít Pyško si proti doskakujícímu hráči z pravého křídla připsal parádní zákrok. (5:7)

10
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš). (5:7)
    10
    Na začátku desáté minuty se podruhé v zápase trefil Jan Mucha. (5:7)
    9
    Tim Jenko Bogdanić dostal parádní pas na pravou stranu, skočil si nad brankoviště a poslal míč na protilehlou tyčku. (5:6)
    9
    Frýdek-Místek si své vedení o dvě branky stále udržuje. První branku si připsal Radim Hustopecký. (4:6)
    8
    Na druhé straně se velice hezkou ránou prezentoval Pavel Horák. (4:5)
    8
    Pepino opět zkouší hru bez brankáře. Tentokrát se vyplatila, Sláva Mlotek našel Nikolase Noworytu a ten s přehledem zakončil. (3:5)
    6
    Snajpr Tim Jenko Bogdanić, který si včera připsal velký počet gólů, otevírá i dnes svůj brankový účet brzo. (3:4)
    6
    Mathias Choleva si vzal na starost míč na pravém křídle a poslal ho při výskoku podstřelem do levé části lovosické branky. (2:4)
    5
    Velice hezkou ránou z výskoku se prezentoval Jan Mucha. Pepino zatím hraje na začátku utkání velice dobře. (2:3)
    4
    Pavel Horák si vzal míč na starost, prošel obranou a z výskoku opět srovnal. (2:2)
    4
    Mathias Choleva rychle odpověděl střelou z pravého křídla. (1:2)
    4
    První branku už zaznamenaly i Lovosice. A kdo to mohl být jiný, než Jaroslav Trkovský. (1:1)
    3
    Nikolas Noworyta otevírá skóre ve třetí minutě poté, co se protáhl přes obranu k brankovišti a vmetl míč mimo dosah gólmana. (0:1)

1
    Adamík začíná utkání perfektním zákrokem. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Lovci Lovosice: Adamík, Günl – Holubec, Ouředník, Kupa, Chotěborský, Motl, Petryčenko, Hniďák, Trkovský, Lukáč, Horák, Stach, Heřmanovský, Malý, Bogdanić.
    Trenér: Roman Jelínek

Pepino SKP Frýdek-Místek: Cáb, Pyško – Noworyta, Sklenák, Moješcik, Gřešek, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, T. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Mynář, Hustopecký.
    Trenér: Daniel Valo

Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř.

Lovosice vedou sérii s Frýdkem-Místkem 1:0 na zápasy. V sobotním duelu, který se hrál na jejich palubovce od sedmnácti hodin, nezvládli Lovci úplně dobře první poločas. Frýdek-Místek odporoval a sympatickým výkonem se dostal jen na jednobrankovou ztrátu při odchodu do kabin. Jenže Pepino vůbec nezvládlo vstup do druhé půle, nabralo obrovskou ztrátu, a tak se většina druhé části už pouze dohrávala. O reparát se SKP pokusí znovu od 17 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.