Lovosice – Frýdek-M. 33:29 (kon.) | Plzeň – Královo Pole 38:22 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
33:29 (16:15) Stav série: 2:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Neděle 26.03.2023, 17:00 • SH Chemik • Play-off Chance Extraligy mužů • Čtvrtfinále

Lovci Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 33:29 (16:15)
    Nejvíce branek: Trkovský 9, Bogdanić 7/1, Horák 4 – Noworyta 8, Mucha 8/1, Choleva 5. Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/2. Vyloučení: 3:5. ČK: Bureš (FRM). (18:40:20)

Zápas je u konce. Dnes to byla reklama na házenou. Frýdek-Místek odolával tlaku silného soupeře, dokonce se dostal v obou poločasech do vedení. Drama to bylo až do nějaké 58. minuty. Pak už Pepino selhávalo v koncovce a domácí si vytvořili nedostižný náskok.

Konec zápasu. (33:29)
    60
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice. (33:29)
    59
    Po chybě při útoku na obou stranách se prosazuje Jaroslav Trkovský! Díky tomu už domácí vedou o tři branky a dnešní utkání opět dovedou do vítězného konce. (32:29)

57
    Oddechový čas pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek. (31:29)
    57
    Patrik Stach si vzal míč na sebe a protáhl se mezerou mezi dvěma obránci Frýdku-Místku. Následnou střelou k tyči zajistil Lovosicím v klíčové fázi dvoubrankové vedení. (31:29)

57
    Brankář Frýdku-Místku vychytal důležitý zákrok, jenže na druhé straně zase čaroval Artur Adamík. (30:29)
    55
    Jaroslav Trkovský si připisuje už osmý gól a druhý poločas patří jemu! (30:29)
    54
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta). (29:29)
    54
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský). (29:28)
    53
    Jan Mucha bezpečně proměnil sedmimetrový hod a dramatický duel pokračuje remízovým stavem. (28:28)

53
    Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (). (28:27)
    51
    Domácí odpovídají téměř okamžitě. Patrik Stach zakončoval dobrou kombinaci, která začala přes celé hřiště už po gólu hostí. (28:27)
    50
    Jan Mucha si připsal skvělou branku poté, co se uvolnil, vyskočil a míč poslal pod nohou brankáře o zem do Lovecké svatyně. (27:27)
    50
    Jaroslav Trkovský v posledních minutách opravdu táhle Lovosice. Jedná se už o jeho sedmou branku. (27:26)

50
    Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek). (26:26)
    49
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta). (26:26)
    49
    Jaroslav Trkovský se pověsil do vzduchu, napřáhl se a vyslal brutální dělovku do levého dolního růžku frýdeckomístecké branky. (26:25)