Toronto – Florida 2:3 (po pr.) | Washington – NY Islanders 1:2 (1:2 po s.n.) | Colorado – Minnesota 2:4 (kon.)
HC Tábor
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
HC Baník Sokolov
Čtvrtek 30.03.2023, 15:00 • Zimní stadion Tábor • Extraliga dorostu - baráž • 3. kolo

Domácí byli v poslední třetině obzvlášť aktivní, přidali další dva goly, o které se postarali Adam Suchan a Martin Šťastný. Poslední třetina byla trochu vypjatá a tak jsme byli svědky i menší strkanice před brankou Sokolova. Hosté se však nenechali zastrašit a podařilo se jim skorovat aspoň jednou, kdy se trefil Adam Hanek, který si spravil chuť po předchozích neproměněných šancích. Tábor tedy zvítězil 5:1 a tak si odváží ze zápasů z baráže již druhou výhru. Sokolov bohužel takové štěstí neměl a tak se vrací domů s již třetí prohrou. V dalším kole čeká Tábor Vsetín a Sokolov se utká s Litvínovem.

Děkuji, že jste sledovali tento zápas, doufám, že jste si ho užili a přeji Vám příjemný zbytek dne, hokeji zdar. (17:12:04)

59:55
    Pospíchal Jan vystřeluje poslední ránu na brankáře Nováka a máme tu konec třetí třetiny a konec zápasu.

58:49
    Dohnal zkoušel objet branku a prověřit Nováka, avšak střela se po nepodařila.

58:34
    Zde se ho ujímá Sztolarik, který se musí vracet po špatném rozehrání.

57:26
    Jaroš se ujímá puku a posílá ho na Bouška, který puk posílá dopředu.

56:56
    Odpískán offside.

56:37
    Vojáček se pokusil projet mezi táborskými a vystřelil na Šrámku, ten byl již připraven s lapačkou a puk lehce chytá.

56:12
    Sokolov se pokouší udržet útočné pásmo, což se jim nedaří a puk si přebírá Eremiáš.

55:46
    Uhlík se pouští s Petrákem do akce, je ale odpískáno zakázané uvolnění.

55:12
    Eremiáš posílá puk na Dohnala, který přihrává Hlavínovi a střídá.

54:56
    Mohyla se pokusil o přihrávku před bránu pro Křepelku, ten však puk nestihl dobruslit.

54:43

54:00
    Naď zkouší vyjet do útočného pásma, přihrává Ondrášovi, který zkouší vystřelit ale mimo branku.

53:45
    Hanek se pouští do akce, zde je zastaven kvůli špatné přihrávce.