Vlci Žilina – Žiar nad Hronom 6:3 (kon.)
DOXXbet Vlci Žilina
6:3 (2:2, 0:1, 4:0) Stav série: 1:0
MŠK Žiar nad Hronom
sk Čtvrtek 30.03.2023, 17:30 • Niké Aréna Žilina • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Sila Žiliny nastúpila v tretej tretine. Vyhrala ju hladko 4:0. Žiar nad Hronom má šancu na reparát o dvadsaťštyri hodín. Indiáni sa prezentovali veľmi pekným výkonom, na ktorom môžu stavať. Zajtra pokračujeme druhým duelom spod Dubňa. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (19:52:15)

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.

57:04
    Martin Jakúbek myslel pri akcii na Fekiača. Toho však dobre blokoval Grebenščikov a vytesnil z palebnej pozície.

55:16
    Odvolaný trest pre žilinského obrancu Grebenščikova! Už jeho pohľad smerom k rozhodcom nasvedčoval, že nie je s tým stotožnený! Potvrdil to aj druhý aktér súboja Nicolas Gašpar!

54:38
    Vlci Žilina dali gól! Je rozhodnuté. S týmto už Žiar nedokáže nič urobiť. SAMUEL REHÁK je autorom šiesteho klinca do žiarskej rakvy. Vlčí gólostroj bol zapnutý v záverečnej tretine. Asistencia: Patrik Bečka.

54:11
    Spoza Petríka však začína riadiť hosťujúcu hru Ganz.

53:43
    Domáci sú rozostavení v útočnom pásme na svojich pozíciách. Hrá sa v rovnovážnom počte a je tu snaha definitívne zlomiť odpor Indiánov.

52:59
    Novákovi stretnutie chutí. Pri každej príležitosti myslí na tvrdé strely. Jednu z nich zneškodnil brankár Petrík.

52:31
    Michal Novák pripravoval teč Rehákovi, ktorý operoval pred Petríkom. Gólman Žiaru ale rýchlejšie schoval puk.

51:24
    Vlci Žilina dali gól! Famózne sólo Mráza a ešte krajšia bomba JANA POHLA. Presne na osi klziska si vypýtal nahrávku a oprel sa do strely. Petrík už iba môže vyťahovať puk zo siete. Asistencia: Bruno Mráz.

50:00
    Žilina prvý raz vyhráva v zápase. Je to 4:3 desať minút pred koncom tretej tretiny. Žiar sa však nevzdáva a produkuje svoju hru.

48:41
    Znova v pozornosti Samuel Rehák, ktorý nebol vpustený k Petríkovi, kam sa predieral po jeho zákroku cez Ganza.

48:11
    Rehák sa pohyboval medzi vlastnými kruhmi a sledoval situáciu pred sebou. Keď k nemu prišiel puk, odohral ho po mantineli.

46:31
    Šidlík skúsene cúval s útočiacim Gáborom. V správny čas mu nastavil hokejku do zakončenia. Hra je prerušená po zatrepotaní sa puku na ochrannej sieti.

45:11
    Opäť to hosťom horelo v obrane. Jánovi Sýkorovi však chýbalo zopár krokov navyše, aby získal puk. Odpálil ho Demiters.