FC Augsburg
1:1 (1:0)
VfB Stuttgart
Pátek 21.04.2023, 20:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 29. kolo

Utkání je u konce a došlo na dělbu bodů. Druhá půle byla o snaze Stuttgartu o srovnání skóre a o dobré obraně domácích. Ta předváděla dobré výkony až do 78. minutě, kdy hosté rozehráli přímý kop, centr se dostal k Wataru Endovi, který si s trochou štěstí zpracoval a nadvakrát překonal Koubka. Úplný závěr se nesl v duchu tvrdých zákroků, několika žlutých karet, ale už žádné branky. Po výsledku 1:1 patří Augsburgu 13. místo s 30 body, Stuttgart je na 17. místě s 25 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:34:26)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:12.

90+5

90+4
    Už to nevypadá na nějakou šanci, oba celky se smíří s jedním bodem.

90+3
    Nepovedený nákop směrem k brance domácích, Koubek bude zase odkopávat.

90+2
    Koubek zase s odkopem nepospíchá.

90+1
    Další žlutá, nyní za postrčení pro domácího Arneho Maiera.

90
    Bude se nastavovat pět minut.

89
    Aby těch karet nebylo málo, tak ještě jednu dostal domácí Julian Baumgartlinger.

88
    Dlouhé autové vhazování domácích do vápna, jenže bez potřebné přesnosti.

87
    Už to vypadalo, že se Augsburg dostane do případné šance, jenže Zagadou předvedl u hranice vápna skvělý obranný zákrok a míč si převzal pro sebe.

86
    Koubek se chystá rozehrávat od své branky, nikam ale nechvátá.

85
    Máme tu další žlutou kartu na straně Augsburgu, za zápasnický chvat na soupeře si ji prohlédl Felix Uduokhai.

84
    Také se nám přitvrzuje, závěr utkání bude ale rozhodně zajímavý.

83
    Cardona se k míči nedostal, Bredlow rozehrává na vlastní obrannou řadu.

82
    Domácí se nechtějí smířit s remízovým stavem, nyní to je právě Augsburg, kdo se pokouší o tlak.

81
    Hned dva centry před Bredlowa, oba zastavila pozorná obrana Stuttgartu.

80
    Roh pro Augsburg.

78
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Je srovnáno. Následný přímý kop byl rozehrán centrem do vápna, kde si naběhl WATARU ENDO, který se tak tak vyhnul ofsajdu, zpracoval si a nadvakrát doslova propasíroval míč za Koubka – 1:1.