Česko – Francie 0:1 (kon.)
Česko
0:1 (0:1)
Francie
Úterý 18.07.2023, 17:30 • Stade du Tivoli, La Louvière • Mistrovství Evropy U19 - ženy • Skupina B

České hráčky v úvodním zápase ME U19 prohrávají s Francií těsně 0:1. O výsledku zápasu rozhodl moment, kdy si nešťastně srazila míč do vlastní branky Bárková. České hráčky měly několik šancí, ale neproměnily je. Francie zaslouženě vyhrává. (19:25:11)

Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:7. Rohy: 4:11. Fauly: 16:6.

90+4

90+4
    Hráčky Francie pokračuje v dobré hře, Nellerová se před brankou do zakončení nedokázala dostat.

90+2
    Marquesová si dokázala poradit s centrem před branku, snadná práce pro brankářku.

90+1
    Obrovskou šanci Francie na druhou branku zastavil odmávaný i odpískaný ofsajd.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90+1
    Žlutá karta pro tým Česko (Lucie Bendová).

90
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Hráčky Francie drží těsný náskok a hrají takticky velmi dobře. Kontrolují hru a eliminují šance soupeřek.

87
    Obrázek hry je poslední minuty dost podobný, české hráčky se brání tlaku soupeřek.

86
    Bláhová to vymyslela dobře, ale nedokázala svou zajímavou akci zakončit povedenější finální přihrávkou.

84
    Bárková se pokoušela přesněji přihrát na spoluhráčku, ale přihrávka nebyla povedená.

83
    Hráčky Francie jsou nyní aktivnější, pohybují se na útočné polovině a čekají na šanci.

82
    Střídání v týmu Francie:
    ze hřiště odchází Airine Fontaineová, přichází Dona Scannapiecová.

82
    Bláhová se dostala do souboje se soupeřkou, sudí nechává hru plynout.

80
    Sledujeme pasáž hry, ve které je k vidění celá řada nepřesností. Mnoho fotbalové krásy tento duel nyní nenabízí.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, mnoho času už Česko na vyrovnání nemá.

78
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Albína Goretkiová, přichází Julie Freislerová.

Jan Prošek

Branky: 26. Bárková (vla.)

Karty:   25. Polášková (CZE), 52. Ducháčková (CZE), 90+1. Bendová (CZE)

Česko: Jílková – Polášková (54. Švíbková), Bláhová, Bárková, Trčková – Bendová, Goretkiová (79. Freislerová), Tenkrátová (54. Obadalová) – Ducháčková (C), Černá, Hlouchová (68. Mrázková)
    Náhradníci: Kožuriková – Pražienková, Obadalová, Kochanová, Hlaváčková, Švíbková, Svobodová, Freislerová, Mrázková

Trenér: Jan Navrátil

Francie: I. Marquesová – Haelewynová, Samouraová, A. Marquesová, Bogaertová – Haugouová (59. Chossenotteová), Syllaová, Nellerová, Rossiová (Gilbertová) – Fontaineová (82. Scannapiecová), Ribadeiraová (C)
    Náhradníci: Belhadjová – Diazová, Elimbi Gilbertová, Liaigreová, Sierraová, Seguinová, Beneraová, Chossenoteeová, Scannapiecová

Trenér: Sandrine Ringlerová

Rozhodčí: Frida Klarlundová (DEN) – Alise Levalampiová (FIN), Pavleta Rašková (BUL)