Liberec – Sparta 2:3 (kon.) | Katowice – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 0:3 (kon.)
Mountfield HK – Kolín 4:6 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 2:6 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 1:2 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – KooKoo 3:0 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Jihlava – Tábor 2:1 (kon.) | Chomutov – Slavia 4:6 (kon.) | Zlín – Přerov 0:3 (kon.)
Kladno – K. Vary 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Příbram – Písek 7:1 (kon.)
Pardubice B – Pardubice 3:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 10.08.2023, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Přípravné zápasy

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše, díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:41:11)

Je dobojováno. Ve třetí třetině strhli na svou stranu vedení domácí hokejisté a ti ho poté také pojistili. Měli tedy dvoubrankový náskok a na tuhle situaci už hosté nedokázali odpovědět. Verva tedy v prvním přípravném utkání poráží svého soupeře 3:1 spolu s ní se na zimním stadionu Ivana Hlinky radují i její příznivci.

59:50
    Hosté drží útočnou třetinu, ale nedaří se jim vsítit kontaktní branku. Zatím to tedy vypadá, že Litvínov spěje v prvním přátelském duelu k výhře.

59:13
    Hosté hrají se šesti bruslaři v poli a bez brankáře, poté se prázdnou svatyni pokusil trefit Ondřej Jurčík, ale obránce soupeře jeho snahu zmařil.

58:38
    Michal Gut se zjevil mezi kruhy, nemohl ale vystřelit, protože ho čistě zastavil jeden z mladoboleslavských beků.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:03
    Ofsajdové postavení zmařilo další šanci Mladé Boleslavi a hra je vykázána zpět do středního pásma, kde se za malý okamžik bude vhazovat.

56:17
    Martin Havelka se dostal do prostoru mezi kruhy, jeho nápřah ale končí mimo tři tyče. Následně pak otáčejí hru na opačnou stranu hráči Mladé Boleslavi.

55:52
    Hosté jsou v plném počtu.

55:18
    Domácí se dlouho drželi v útočné třetině, zatím se ale hosté velmi dobře brání.

53:52
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav:
    Matěj Gardoň – 2 min., držení.

53:38
    Litvínovští znovu atakovali branku soupeře, hosté tak čelili další akci, kterou zastavil pohotový Jan Růžička.
    51:58 Pawel ZYGMUNT - 3:1

51:58
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Další využitá přesilová hra a Verva jde do dvoubrankového náskoku. Na levé straně z kruhu vyslal pořádně tvrdou ránu po přihrávce od Marka Baránka PAWEL ZYGMUNT, jenž poté v brance hostů vymetl doslova všechny pavučiny – 3:1. Asistence: Marek Baránek.

51:35
    Litvínov má k dispozici další přesilovou hru, začíná jí od svého brankáře a už míří směrem dopředu.

51:29
    Tomáš Fořt – 2 min., hákování.

Dnešní utkání sleduje 788 diváků.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 33. Havelka (Hlava, Zeman), 44. Demel, 52. Zygmunt (Baránek) – 15. Šmerha

HC VERVA Litvínov: Tomek (Klika) – Zeman, Demel, Strejček, Šalda, Baránek, Kočí – Maštalířský, Helt, Abdul – Hlava, Gut, Válek – Zygmunt, Jurčík, Havelka – Postl, Slavík, Berka
    Trenér: Karel Mlejnek

BK Mladá Boleslav: Růžička (Novotný) – Pláněk, Jánošík, Křepelka, Bernad, Štibingr, Čech – Gardoň, Roman, Söderlund – Půček, Hradec, Malát – Suchý, Fořt, Šmerha – Malínek, Kučera
    Trenér: Jiří Kalous

Rozhodčí: Červenka, Šindel – Brejcha, Hnát