AS Řím – Salernitana 2:2 (kon.) | Sassuolo – Atalanta BC 0:2 (kon.) | Lecce – Lazio 2:1 (kon.)
Udinese – Juventus 0:3 (kon.)
US Sassuolo Calcio
0:2 (0:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 20.08.2023, 18:30 • Mapei Stadium – Città del Tricolore, Reggio Emilia • Italská Serie A • 1. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (20:33:19)

A právě teď se tak děje. Sudí ukončuje tento zápas, kde byl dlouho stav zápasu 0:0. V poslední desetiminutovce se však hostům podařilo prolomit neštěstí, které je tak trochu v zápase doprovázelo. Po nastřeleném břevnu, nebo vykopnutém balonu z brankové čáry, se hosté radovali z první branky v 83. minutě. O deset minut později pak přidal druhý gól Zortea a zpečetil tím výhru svého týmu.

90+7

90+7
    Ještě jedna nepřesná střela z kopačky fotbalisty Atalanty. Sudí každou chvíli zápas ukončí.

90+6
    Nepřesné zakončení domácího fotbalisty. Balon skončil asi ve dvacáté řadě za brankou.
    90+3. Nadir ZORTEA - 0:2

90+3
    Atalanta právě vstřelila branku!
    No a je už dost pravděpodobně rozhodnuto. Adopo vyvezl balon blíž brance soupeře, uviděl dost volného prostoru na pravé straně, kam si nabíhal jeho spoluhráč NADIR ZORTEA, a tak mu balon předal. Ten se s ničím nemazal, a krásnou střelou na zadní tyč rozvlnil síť před svými fanoušky v kotli.

90+2
    Domácí se zbavili balonu nepovedenou přihrávku ve vlastní obranné řadě.

90+1
    To by se ale museli dostat hráči v zeleném na koně a svého oponenta zmáčknout. Zatím to moc nevypadá.

90+1
    Čas tu pro Sassuolo Calcio pořád je. Sedm minut není málo.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Za malou chvíli nám čtvrtý sudí ukáže, kolik se bude nastavovat. Míč drží hosté.

89
    Centr Missoriho před branku neprošel. Atalanta vyvezla balon na druhou stranu hřiště, kde se ho bude snažit podržet co nejdéle.

88
    Zelení kombinují na straně bílých, ke střelám však nedochází. Dál jak za hranici velkého vápna se domácí teď nedostali.

87
    Domácí se budou ještě snažit v závěrečných minutách srovnat, budou to mít ale těžké. Obrana Atalanty je dobře zformovaná.

87
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio:
    ze hřiště odchází Teun Koopmeiners, přichází Michel Ndary Adopo.

85
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
    ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Samuele Mulattieri.
    84. Charles De Ketelaere - 0:1

84
    A máme tu první branku. Ruggeri odcentroval z levé strany před branku, kde si v klubku hráčů našel balon CHARLES MARC DE KETELAERE a hlavou vstřelil branku! Brankář balon ještě vytěsnil ven, z dorážky se už hosté neprosadili, ale "goal line" sudímu napověděl, že hlavička De Ketelaereho byla gólová.