Ústí n/O – Žižkov 0:5 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:1 (0:0)
SK Dnipro-1
Středa 23.08.2023, 18:30 • Štadión Antona Malatinského • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

Ačkoliv tento zápas končí remízou, tak pro domácí to není dobré. Měli převahu, dlouhou dobu hráli proti deseti soupeřům, následně proti devíti. Vedení neudrželi, a do odvety půjdou s remízou 1:1. (20:35:38)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.

90+9

90+9
    Žlutá karta pro tým SK Dnipro-1 (Kinarejkin).

90+8
    Daniel měl na kopačce vedoucí branku, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.

90+7
    Hostující brankář rozehrává od své branky a mnoho času se už hrát nebude.

90+5
    Daniel byl v ofsajdu, domácí dlouhá akce končí špatně načasovanou přihrávkou.

90+5
    Štetina a Kóša spolu kombinují na polovině soupeře. Dlouhá domácí kombinace bez zakončení.

90+4
    Hráč, který měl křeče, se nyní zapojil do hry, což je dobrá zpráva pro hostující celek.

90+3
    Hostující brankář uvedl míč do hry, jeho spoluhráči o balon následně přišli, a tak se směr hry otáčí.

90+2
    Hutsuljak je ošetřovaný na hrací ploše, podle všeho má křeče.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Kinarejkin bude po nepřesné domácí akci rozehrávat od své branky a nutno poznamenat, že nikam nepospíchá.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým SK Dnipro-1 (Ihor Kugut).

87
    Střídání v týmu SK Dnipro-1:
    ze hřiště odchází Oleksandr Pikhalonok, přichází Oleh Horin.

86
    Z pohledu domácího celku čas ubíhá velmi rychle, domácí fotbalisté tlačí, snaží se vstřelit rozhodující branku.

85
    Koštrna hledal spoluhráče, ale domácí se nyní k zakončení nedostali. Následně má balon hostující brankář.

84
    Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, kombinují na polovině soupeře a čekají na velkou šanci.

Jan Prošek

Branky: 55. Ofori (Daniel) – 67. Pikhalyonok (pen.)

Karty:   13. Daniel (TRN), 45+6. Bukata (TRN), 53. Ofori (TRN), 58. Oseni (TRN) – 45+6. Svatok (DN1), 45+8. Rubchynskyi (DN1), 74. Kogut (DN1), 90+9. Kinarejkin (DN1)   89. Kugut (DN1)   9. Sarapij (DN1)

FC Spartak Trnava: Do. Takáč – Koštrna, Štetina, S. Kóša, Mikovič – Bukata, Zeljković, R. Procházka (C) – Ofori, Djuricin, Daniel
    Náhradníci: Rusov, M. Vantruba – Azango, Bainović, Breznik, Gorosito, Oseni, R. Peña, M. Ristovski, Štefánik, Šulek, Ujlaky

Trenér: Michal Gašparík

SK Dnipro-1: Kinarejkin – Mirošničenko, Svatok (C), Sarapij, Kravets – Babenko – Ljednjev, Rubčinskij, Pikhaljonok, Horbunov – Hutsuljak
    Náhradníci: Walef – Bill, Filippov, Horin, Kapilijenko, Kohut, Pasič, F. Pires, Purita, Tančik

Trenér: Valerij Horodov

Rozhodčí: Xhaja – Avdo, Bregasi – Ferataj
    Čtvrtek 31.08.2023
    Dnipro-1 - Trnava 1:2

Branky: 61. Gorosito (vla.) – 3. Daniel (Mikovič), 106. Bukata

Karty:   82. Blanco (DN1), 103. Horin (DN1) – 63. Šulek (TRN)   108. Horin (DN1)   99. Babenko (DN1)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:10.