Sparta – Liberec | 4:5 (kon.) |
Třinec – Rapperswil | 6:7 (po pr.) | | | Rauma – Belfast Giants | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – Mnichov | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Skellefteå – Salzburg | 4:0 (kon.) |
Michalovce – Poprad | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Mountfield HK – Eisbären | 4:1 (kon.) | | | Salzburg – Kolín | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Benátky n/J – Řisuty | 5:1 (kon.) | | | Vyškov – Přerov | 3:1 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Trnava | 4:3 (kon.) |
Cheb – Höchstadter Alligators EC | 5:7 (kon.) | | | Zug – Litvínov | 6:2 (kon.) | | | Ambri-Piotta – Liberec | 3:1 (kon.) |
Prešov – Kežmarok | 12:1 (kon.) |
po s.n. (2:1)
HC Vítkovice Ridera
4:3
(0:0, 3:1, 0:2 - 0:0)
EHC Red Bull Mnichov
Monika Baloghová
Branky a nahrávky:
21. Lakatoš (Bukarts, Percy), 22. Percy (Bukarts, Krieger), 40. Dej (Lakatoš, Klimeš), rozh. náj. Percy – 30. Kastner (Street, McKiernan), 50. Parkes (Hager, Eder), 53. Ortega (Desousa, Blum)
Rozhodčí: A. Kika, D. Pražák – J. Ondráček, J. Špůr
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Ortega (MUE)
1:0 Lakatoš (VIT)
2. série:
1:1 Desousa (MUE)
1:1 Káňa (VIT)
3. série:
1:1 Kraemmer (MUE)
1:1 Fridrich (VIT)
4. série:
1:1 Smith (MUE)
1:1 Bukarts (VIT)
5. série:
1:1 Street (MUE)
1:1 Krieger (VIT)
6. série:
1:1 Dej (VIT)
1:1 Eisenschmid (MUE)
7. série:
1:1 Claireaux (VIT)
1:1 Eder (MUE)
8. série:
1:1 Půček (VIT)
1:1 Kastner (MUE)
9. série:
1:1 Lakatoš (VIT)
1:1 Desousa (MUE)
10. série:
1:1 Bukarts (VIT)
1:1 Ortega (MUE)
11. série:
1:1 Fridrich (VIT)
1:1 Hager (MUE)
12. série:
1:1 Chlán (VIT)
1:1 Desousa (MUE)
13. série:
1:1 Káňa (VIT)
1:1 Kraemmer (MUE)
14. série:
1:1 Raskob (VIT)
1:1 Parkes (MUE)
15. série:
2:1 Percy (VIT)
2:1 Smith (MUE)
HC Vítkovice Ridera:
Klimeš (Machovský) – Raskob, Percy, Mikuš (A), Grman, Gewiese, Kovář, Zeleňák – Bukarts, Krieger, Fridrich – J. Káňa, Chlán, Lakatoš (C) – Dej (A), Claireaux, Kalus – Krejsa, Přibyl, Půček – Lednický
Náhradníci:
Trenér: Miloš Holaň
EHC Red Bull Mnichov: Niederberger (Allavena) – Almquist, Blum, MacWilliam, McKiernan, Abeltshauser (A), Bittner, Weber – Kastner, Hager (C), Desousa – Varejcka, Eder, Oswald – Kraemmer, Smith (A), Ortega – Eisenschmid, Street, Parkes – Heigl
Náhradníci:
Trenér: Toni Söderholm
Náhradníci:
Trenér: Miloš Holaň
EHC Red Bull Mnichov: Niederberger (Allavena) – Almquist, Blum, MacWilliam, McKiernan, Abeltshauser (A), Bittner, Weber – Kastner, Hager (C), Desousa – Varejcka, Eder, Oswald – Kraemmer, Smith (A), Ortega – Eisenschmid, Street, Parkes – Heigl
Náhradníci:
Trenér: Toni Söderholm
Rozhodčí: A. Kika, D. Pražák – J. Ondráček, J. Špůr
Diváci:
Až v patnácté sérii nájezdů rozhoduje o prémiovém bodu pro tým Vítkovic úspěšně provedeným nájezdem STUART PERCY – 4:3.