Strakonice – Královo Pole 25:27 (kon.) | Zubří – SHC Maloměřice 34:17 (kon.) | Jičín – Plzeň 34:37 (kon.)
Kopřivnice – Hranice 33:20 (kon.) | Karviná – Dukla 27:25 (kon.)
O2xyworld HBC Jičín
34:37 (15:19)
Talent tým Plzeňského kraje
Sobota 30.09.2023, 18:00 • hala Jičín • Chance Extraliga mužů • 6. kolo

HBC Jičín – Talent tým Plzeňského kraje 34:37 (15:19)
    Nejvíce branek: J. Dolejší 6, Matouš 6, Thorovský 5 – Kosteski 7, Šafránek 7, Bláha 6. Rozhodčí: David Šlezingr a Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 4/1 – 3/3. Vyloučení: 8:3. (20:40:13)

Jičín nečekaně intenzivně potrápil velkého favorita z Plzně, ještě sedm minut před koncem zápasu byl stav vyrovnaný. Kvalita loňského mistra se nicméně nakonec prokázala a ačkoliv ve druhém poločase hosté o jednu branku prohráli, lze jejich celkový triumf hodnotit jako zasloužený.

Plzeň jde aktuálně na první příčku o bod před Karvinou, která má však zápas k dobru. Jičín by se za aktuální konstelace hvězd do playoff nepodíval, je na smolné deváté příčce.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem fanouškům extraligové házené!

Konec zápasu. (34:37)
    60
    Utkání svou brankou ukončuje Šafránek. (34:37)

60
    Poslední šance domácího týmu smolně využita není, po zákroku jičínského gólmana jde na druhé straně míč do tyče. (34:37)
    60
    Gól vstřelil tým HBC Jičín (Martin Miľko). (34:36)
    60
    Prosazuje se nicméně také plzeňský Bláha. (33:36)
    59
    Minutu a čtvrt před koncem zápasu snižuje Jičín na rozdíl dvou branek zásluhou Matouše. (33:35)

59
    Oddechový čas pro tým HBC Jičín. (32:35)
    58
    Ondřej Šafránek nicméně okamžitě skóruje. (32:35)
    58
    Jičín se nicméně svou 32. brankou ještě drží ve hře. Skóroval Hlipala. (32:34)
    57
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
    (31:34)

57
    Vyloučení pro tým HBC Jičín (Daniel Doškář). (31:34)

57
    Plzeňský hráč v pádu trefil brankovou konstrukci, pád byl nicméně dle rozhodčího zaviněn faulem. (31:33)
    56
    Jičínští nedokázali ubránit Kosteskiho. (31:33)
    55
    Jiří Dolejší dává kontaktní branku! (31:32)
    55
    Talent se nicméně nenechává rozhodit a odskakuje o dva po další trefě Bláhy. (30:32)