Arizona – Anaheim 2:1 (kon.) | Montreal – Washington 3:2 (po pr.) | Tampa – Toronto 3:4 (po pr.)
Buffalo – NY Islanders 3:1 (kon.) | Florida – Vancouver 3:5 (kon.) | Chicago – Vegas 3:5 (kon.)
Dallas – Philadelphia 5:4 (po pr.) | Minnesota – Columbus 4:5 (po pr.) | Nashville – San Jose 5:1 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 4:2 (kon.) | Colorado – Carolina 6:4 (kon.) | Seattle – NY Rangers 1:4 (kon.)
Edmonton – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Boston 2:4 (kon.) | Detroit – Calgary 6:2 (kon.)

2. Leon Draisaitl (EDM) 0+2
    3. Connor Hellebuyck (WPG) 38 zákroků (06:59:48)

Edmonton se v první třetině ujal vedení 2:0, ale ze svého náskoku nedokázal v průběhu střetnutí nic vytěžit. Winnipegu se povedlo postupně skóre dorovnat a vynutit si prodloužení, ve kterém rozhodl svou tečí Mark Scheifele. Domácí prohráli už čtvrtý zápas na začátku nové sezony a navíc se musí obávat o Connora McDavida, jenž neodehrál posledních devět minut zápasu.

63:53 Mark SCHEIFELE - 2:3

63:53
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hosté vítězí! MARK SCHEIFELE před brankou Edmontonu úspěšně protečoval střílenou přihrávku Joshe Morrisseye a překonal Skinnera! Asistence: Josh Morrissey, Kyle Connor.

63:39
    Oddechový čas pro tým Winnipeg Jets.

63:39
    A znovu to zkoušeli hosté mezi betony Skinnera, ani Scheifele neuspěl!

63:15
    Connor se stočil z pravého kruhu na střed a zkusil prudkou střelu mezi betony, Skinner se nenechal prostřelit.

62:14
    Otázkou je zdravotní stav McDavida, který vynechal poslední čtyři minuty třetí třetiny a ani v prodloužení se na led zatím nepodíval.

62:14
    Icing Edmontonu, vhazuje se před Skinnerem.

62:03
    Hellebuyck podržel svůj tým proti zakončení Hymana, který nevyužil s Nugentem-Hopkinsem možnosti přečíslení.

61:55
    Ehlers vypálil zpoza kruhů, Skinner zapisuje zákrok a zakládá protiútok.

61:12
    Dlouho byli hosté v útočném pásmu, Scheifeleho trojici se ale nepovedlo ohrozit Skinnera v brance Edmontonu.

60:01

60:00

59:41
    Icing Winnipegu.

59:30
    Přímo do Hellebuycka vystřelil od pravého mantinelu Foegele. Hra je přerušena.

59:05
    Hyman zpoza kruhů při rychlém útoku domácích přestřelil.

59:01
    Vypadá to, že se bude muset do prodloužení. Začala poslední minuta základní hrací doby.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 2. Nurse (McDavid, Draisaitl), 7. Bouchard (Draisaitl, McDavid) – 11. Morrissey (DeMelo, M. Barron), 39. Naměstnikov (Iafallo), 64. Scheifele (Morrissey, Connor)

Edmonton Oilers: S. Skinner (Campbell) – Bouchard, Ekholm, Ceci, Nurse, Desharnais, Kulak, Broberg – Draisaitl (A), McDavid (C), Hyman – Janmark, Nugent-Hopkins (A), Foegele – C. Brown, R. McLeod, Kane – Ryan, Holloway.
    Trenér: Jay Woodcroft

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Samberg, Schmidt – Appleton, Scheifele (A), Connor – Ehlers, Naměstnikov, Perfetti – Niederreiter, Lowry (C), Iafallo – D. Gustafsson, Kupari, M. Barron.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Kozari, Hanson – Apperson, Knorr

Diváci: 18347