Pátek 03.11.2023, 21:00 • Estadio de Gran Canaria • Španělská LaLiga • 12. kolo

To je pro dnešek vše! Přeji dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (23:00:42)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 12:9.

Zápas 12.kola LaLigy mezi Las Palmas a Atléticem Madrid je u konce. Z tříbodového zisku se raduje domácí celek, který byl mírně v zápase lepší. Branky začaly padat až v druhé půli. V 51.minutě přesnou střelou otevřel skóre Rodríguez. V 75.minutě už na 2:0 zvyšoval dělovkou na přední tyč Ramírez. Atleti se poté pokoušeli vyrovnat, což se nepovedlo. Snižující branku jen vstřelil Morata, poté o pár minut později napálil z velkého úhlu břevno. Na více se madridský celek nezmohl a proto prohrál s Las Palmas 1:2.

90+9

90+8
    Dlouhý nákop se domácím nezdařil, proto od branky bude vykopávat Oblak.

90+8
    Saúl se znovu provinil nedovoleným zákrokem. To znamená, že rozehrávat bude domácí brankář.

90+7
    O dlouhý nákop se pokoušel Mario Hermoso, jenže nezamířil na své spoluhráče, proto Las Palmas šetří další čas.

90+6
    Alvaro Valles po zachycení balónu poslal dopředu co nejdelší odkop, který nikdo ze spoluhráčů nezachytil.

90+5
    Pablo Barrios dostal velice těžkou přihrávku od Saviče. Pro smůlu jeho týmu míří míč do zámezí.

90+4
    Velmi chytře hraje domácí celek, který drží trpělivě balón. Celou akci zastavuje Hermoso, který posílá míč znovu do madridkého útoku.

90+3
    Po souboji ve velké vápně domácích vidí žlutou kartu madridský Jose Maria Giménez.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90+2
    Rohový kop domácí obrana odvrátila mimo velké vápno, jenže i nadále zůstává u míče Atlético.

90+1
    Po zmatcích ve vápně budou hosté rozehrávat rohový kop.

90
    Šílené momenty ve vápně domácích! Z druhé vlny nejdříve napálil balón Llorente. Jeho pokus Valles vyrazil pouze před sebe. Za míčem dobíhal Álvaro Morata, který z velkého vápna trefuje břevno domácí svatyně.

89
    Cenné vteřinky pro domácí tým. Ve středu pole zbytečně fauloval Saúl.

88
    Přímé kopy hostům dnes vůbec nevycházejí, protože další končí na hlavě pozorného obránce Mármola.

87
    Atético se snaží tlačit, což se částečně povedlo, jelikož Saúl vybojoval standartní situaci.

86
    Las Palmas na maličký moment odebralo hostům balón, ale dlouhé trvání to nemělo.

Matyáš Kotlan

Branky: 51. K. Rodríguez (Moleiro), 75. B. Ramírez (J. Muñoz) – 83. Morata (Riquelme)

Karty:   61. de Paul (ATM), 90+3. Giménez (ATM)

UD Las Palmas: Valles – Á. Suárez, Coco, Mármol, S. Cardona – Park (71. Araujo), J. Muñoz, Perrone (70. Loiodice), K. Rodríguez (C), Moleiro (62. B. Ramírez) – al-Haddádí (84. Kaba).
    Náhradníci: Escandell, Gorin – Curbelo, C. Herrera, Sinkgraven, M. Cardona, Mfulu, Herzog.

Trenér: García Pimienta

Atlético Madrid: Oblak – Molina (77. Galán), Savić, Witsel (65. Giménez), Hermoso, Riquelme – de Paul (65. Ñíguez), Resurección (C) (60. Llorente), Barrios – Morata, Griezmann (60. Correa).
    Náhradníci: Gomis, Mestre – Azpilicueta, Söyüncü.

Trenér: Diego Simeone

Rozhodčí: López – Serrato, Lozano