Trnava – Vlci Žilina 1:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Modré Krídla 2:3 (po pr.) | Prešov – Dubnica 4:3 (po pr.)
HC Prešov
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 29.12.2023, 18:00 • Zimný štadión Prešov, Prešov • 1. liga (SR) • 27. kolo

Z tohto stretnutia je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:30:22)

Prešovčania v tretej tretine inkasovali gól od Jakuba Urama, s blížiacim sa záverom tak museli skóre doťahovať. Podarilo sa im vyrovnať, presadil sa obranca Martin Knižka. Duel dospel až do predĺženia, v ktorom sa po úspešne zvládnutom oslabení domáci hokejisti opäť tešili, o ich víťazstve za dva body rozhodol Vladislav Leščenko.

63:04

63:04
    Prešov dal gól! Je rozhodnuté! Do dobrej streleckej príležitosti sa dostal dravý VLADISLAV LEŠČENKO a zoči voči brankárovi Matejovi Kristínovi už nezaváhal. Asistencia: Branislav Pavúk, Dávid Kohút – 4:3.

62:55
    Leščenko bol na prihrávku z vlastného obranného pásma prikrátky, domáci zahrali puk na icing.

62:43
    Tybor to skúsil z pravej strany, Sabolovu bránku však trafiť nedokázal.

62:30
    Nahodený puk z hokejky Leščenka pokryl pozorný brankár Kristín.

62:19
    Po práci Chalupu s pukom vystrelil Jerofejevs, Kristína nepríjemne zasiahol do masky.

61:51
    Domáci v oslabení neinkasovali, Lukáš Toma je už späť na ľadovej ploche.

61:21
    Z pravého krídla sa chcel natlačiť do bránky Lukáš Tábi, narazil ale na Richarda Sabola.

61:09
    Opäť to vyskúšal obranca Laurenčík, úspešne však zakročil Sabol.

60:49
    Vystrelil aj Kluka, bránku však netrafil.

60:35
    Pálil Laurenčík, zasiahol brániaceho Ťavodu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Duel bude pokračovať predĺžením, Dubničania si v ňom zahrajú takmer dvojminútovú presilovku o jedného hráča.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:59
    Samuel Hrabčák sa vo vlastnom oslabení rútil sám na súperovu bránku, spolu so záverečnou sirénou vymyslel strelu, ktorú zneškodnil brankár Matej Kristín.

59:51
    Lukáš Toma zabránil šanci hostí podrazením, na dve minúty si tak odskočí na trestnú lavicu.