Liberecký kraj – Ústecký kraj 4:2 (kon.) | Praha – Karlovarský kraj 3:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Zlínský kraj 4:2 (kon.)
Středočeský kraj – Plzeňský kraj 1:1 (kon.) | Královéhradecký kraj – Olomoucký kraj 4:4 (kon.) | Jihomoravský kraj – Jihočeský kraj 1:3 (kon.)
Ústecký kraj – Pardubický kraj 1:4 (kon.) | Karlovarský kraj – Kraj Vysočina 6:1 (kon.) | Praha – Středočeský kraj 1:4 (kon.)
Liberecký kraj – Moravskoslezský kraj 4:1 (kon.) | Plzeňský kraj – Královéhradecký kraj 2:4 (kon.) | Zlínský kraj – Jihomoravský kraj 3:1 (kon.)
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina 1:1 (kon.) | Jihočeský kraj – Pardubický kraj 2:1 (kon.)
Plzeňský kraj
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Královéhradecký kraj
Úterý 23.01.2024, 17:45 • Lhota u Vsetína, KAPKA resort • Mládežnické MČR krajských výběrů • Skupina B

Zápas končí za stavu 4:2 pro Hradec, který si tak připíše do tabulky druhé vítězství na MČR krajů v ledním hokeji. V první a druhé třetině byli aktivnější právě hradečtí, plzeňští sice dokázali vstřelit branku, hosté si ale vedení pohlídali. Ze třetí třetiny jsme bohužel nemohli přinést komentář, důvodem byly technické problémy vysílatele. Ještě jednou se omlouváme, a přejeme příjemný zbytek večera. (19:43:13)

43:28 Andrej ADAMIKOV - 2:4

43:28
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ANDREJ ADAMIKOV.
    40:20 Dario Alessandro Blengino - 2:3

40:20
    Plzeňský kraj právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DARIO ALESSANDRO BLENGINO. Asistence: Zdeněk Strnad.

40:00
    Další informace o průběhu dnešního zápasu se nejspíše nedozvíme.

30:01

Druhá třetina skončila, a my se v ní ze hry z poslední pětiminutovky moc nedozvěděli, důvodem je zřejmě technický problém na straně vysílatele, za který se velice omlouváme. Doufáme, že ve třetí třetině půjde vše tak, jak má.

30:00
    28:46 PŠENIČKA - 1:3

28:46
    Autorem branky je PŠENIČKA. Asistence: Blengino.

25:00
    Objevily se další problémy ze strany vysílatele, se kterými bohužel nic nenaděláme.
    23:12 ZIKMUND - 0:3

23:12
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku! Další gól v síti Plzeňského kraje! Přesnou střelou se prosadil Zikmund.
    22:35 DOSTÁLEK - 0:2

22:35
    Královéhradecký kraj právě vstřelil branku! Před brankou si puk nejrychleji našel hradecký Dostálek.

22:16
    I druhá početní výhoda zápasu zůstane nevyužita, domácí se nedostali do větší šance.

20:55
    Plzenští kombinují spíše okolo mantinelů, Hradec si střed hřiště hlídá.

Tomáš Rotter

Branky a nahrávky: 29. Pšenička (Blengino), 41. Blengino (Strnad) – 10. Fedencius, 23. Dostálek (Sedláček, Šedivý), 24. Zikmund, 44. Adamikov

Plzeňský kraj: Beran (Osvald) – Stupka, Smazal, Souček, Lavička, Plašil, Holub, Strnad – Bobek, Gottwald, Mečl, Matoušek (C), Svoboda (A), Mertl, Jäger, Blengino (A), Pšenička, Hotařík.
    Trenér: Beran

Královéhradecký kraj: Vítek (Dostál) – Rejthar, Chramosta, Koubek, Zikmund (C), Novotný, Chlupáč, Havlina – Lukášek, Adamkov, Šedivý, Sedláček (A), Svoboda, Fedencius, Sokol, Martinec, Dostálek (A), Flechtner, Višňar
    Trenér: Dvořák