Rennes – Montpellier 2:1 (kon.) | Nantes – Lens 0:1 (kon.)
FC Nantes
0:1 (0:0)
Racing Lens
Sobota 03.02.2024, 21:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:12. (22:56:06)

Dvě minuty po přestávce rozhodl o vítězství favorizovaného Lens na Loiře David Costa a prohloubil tak depresi domácího Nantes, které mělo skvělý závěr prvního poločasu, ale jedna povedená čtvrthodina z celých 90 minut mu body nepřinesla. Hosté si vítězství v rozkouskovaném závěru bez šancí pohlídali, zatímco Nantes za posledních šest zápasů od nečekaného skalpu Nice získalo jediný bod a vstřelilo pouze dva góly.

90+5

90+5
    Favorit drží míč na útočné polovině a nedovoluje kanárkům pomýšlet na závěrečný nápor.

90+4
    Brejk Lens byl zastaven jen faulem na Aguilara.

90+2
    Bamba to neúnavně zkouší, teď se to hezky zarýmovalo a jeho křížný nákop si stahuje ze vzduchu Samba.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

88
    O chvilku později Abline udržel míč proti dvojici a ťukl ho pod sebe Bambovi, jenže jeho střela byla velice vychýlená od žádoucího směru.

87
    Bamba vysunul po křídle Ablina, jenže jeho zpětná přihrávka naslepo končí na kopačkách Lens.

86
    Střídání v týmu Racing Lens:
    ze hřiště odchází Andy Diouf, přichází Salis Abdul Samed,
    ze hřiště odchází Jhoanner Chávez, přichází Massadio Haïdara.

85
    Dnešní utkání sleduje 34 167 diváků.

83
    Sotoca se na okraji šestnáctky prosadil přes Zezeho, jeho centr však nachází jen kopačky dalšího protihráče Chirivelly.

82
    Kevin Danso (Lens) reklamoval držení za dres při standardní situaci a žlutou kartu si vysloužil sám.

81
    Ruben Aguilar (Lens) dostává žlutou kartu za faul.

78
    Současně střídá také Racing Lens:
    ze hřiště odchází David Costa, přichází Angelo Fulgini,
    ze hřiště odchází Elye Wahi, přichází Wesley Saïd.

78
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Tino Kadewere, přichází Matthis Abline,
    ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Stredair Appuah.

77
    Chirivellův nákop odvracel trochu nešikovně z vápna Sotoca, ale míč netrefil rukou, jak hlásili domácí fotbalisté, jako spíše hrudí. Odražený balon sebral Samba, ale jen ho obloučkem posílá do Sambovy náruče.

76
    Opět zahrozili hosté, jejich nejnebezpečnější štírek David Costa si obhodil obránce a rovnou ze vzduchu napálil míč křížem několik metrů vedle brány.