Šachtar – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jihlava – Vlašim 4:0 (kon.) | Táborsko – Domažlice 2:1 (kon.)
Plzeň B – Příbram 0:2 (kon.) | Slavia B – Žižkov 2:2 (kon.) | Prešov – Humenné 2:0 (kon.)
Zabrze II – Kroměříž 2:3 (kon.) | Líšeň – Petržalka 2:1 (kon.) | Olomouc – Vejle 1:1 (kon.)
Žilina B – Olomouc B 3:3 (kon.) | CSKA Sofia – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Dunajská Streda – Zlín 0:1 (kon.)
Zabrze – Ružomberok 4:0 (kon.) | Karviná – Skalica 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Ludogorec 1:1 (kon.)
Jablonec – FK Veres Rovno 2:2 (kon.)
FK Jablonec
2:2 (0:1)
Veres Rovno
Sobota 03.02.2024, 16:00 • Antalya (TUR) • Přípravný zápas

Více už toho dnes k vidění nebude. Fotbalisté Jablonce vlétli do druhé půle jako vyměnění a hned v úvodní patnáctiminutovce dokázali po brankách Kratochvíla z penalty a Martince otočit utkání ve svůj prospěch. Po zbytek poločasu domácí víceméně kontrolovali průběh utkání a nepouštěli soupeře do žádných větších příležitostí. Vyrovnání skóre přišlo až v nastaveném čase, kdy po centru ze standardní situace tečoval míč za záda brankáře Jablonce Kurko. Poslední přátelské utkání Severočechů před začátkem druhé půle sezóny tak končí remízou 2:2.

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný zbytek víkendu.
    Děkuji za pozornost a příště brzy napočtenou. (17:58:09)

90+2
    90+1. KURKO - 2:2

90+1
    Tak přece jen je tu vyrovnání. Po nástřelu na zadní tyč z volného přímého kopu z kopačky Janakova míč se štěstím protečoval do branky Vasyl KURKO a pravděpodobně bude posledním, kdo se zapíše na střeleckou listinu dnešního utkání.

90
    Fotbalisté Rivne sbírají síly k závěrečnému tlaku. Severočeši jim však dobrým pohybem nedávají příliš prostoru.

88
    Centr, který prosvištěl pokutovým územím, byl tečovaný za brankovou čáru a Jablonec si tak celou standardní situaci zopakuje z druhé strany.

86
    Čas na vyrovnání se hostům nemilosrdně krátí. Míč je navíc opět v držení českého celku, který bude mít k dispozici rohový kop.

83
    Útočný faul Sharaie ukončil pobyt míče na kopačkách hostí a ten je tak znovu v držení Jablonce.

82
    V ofsajdu přistižený Polidar. Hráči Rivne mohou založit další útočné snažení.

81
    Střídání v týmu FK Jablonec:
    ze hřiště odchází Chanturischvili, přichází Pleštil.

80
    Standardní situace těsně za vápnem kterou rozehrál Denis Yanakov končí jen několik desítek centimetrů vedle pravé tyče jabloneckého brankáře.

79
    Obrovskou chybu svého spoluhráče musel hasit Martinec za cenu žluté karty.

78
    Příliš důrazný zákrok ve středovém kruhu jednoho z hráčů Rivne. Míč znovu na kopačkách Jablonce.

77
    Dlouhý nákop na Drchala za obranu, který byl však v momentu přihrávky za zády obrany a praporek asistenta rozhodčího tak letí vzhůru.

76
    V posledních minutách bylo k vidění několik pěkných příležitostí domácích.

72
    ze hřiště odchází Hurtado, přichází Hübschman,
    ze hřiště odchází Kratochvíl, přichází Drchal.

70
    Po druhém špatném vhazování Barana dává rozhodčí k dispozici míč na úrovni velkého vápna domácím.