Lens – Monaco 2:3 (kon.) | Le Havre – Remeš 1:2 (kon.) | Nice – Clermont Foot 0:0 (kon.)
Toulouse – Lille 3:1 (kon.) | PSG – Rennes 1:1 (kon.) | Marseille – Montpellier 4:1 (kon.)
Toulouse FC
3:1 (0:1)
Lille OSC
Neděle 25.02.2024, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:10. (16:55:14)

90+5

90+5
    Domácí rozehrávali rohový kop, ale obrana si snadno dokázala poradit.

90+3
    V poklidném tempu se dohrává zápas, mnoho šancí k vidění není, domácí míří za výhrou.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.

89
    Domácí celek se nyní brání tlaku soupeře, ale Lille čeká na výraznější šanci.

86
    Tento duel, pokud se nestane nic nepředpokládaného, domácí vyhrají.

85
    V poklidném tempu se dohrává utkání, domácí fotbalisté mají duel velmi dobře rozehraný a míří za výhrou.

84
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Frank Magri, přichází Aron Dønnum.

83
    Střídání v týmu Lille OSC:
    ze hřiště odchází Hákon Arnar Haraldsson, přichází Trevis Dago.

81
    Nyní to už budou mít hosté hodně komplikované, mají dvoubrankový deficit a těžko se dostávají do šancí.

79
    Domácí si vypracovali další obrovskou šanci, ale obrana si dokázala poradit, následnou ránu vytáhl brankář na tyč. Pak už hrála obrana.

77
    Nyní sledujeme sice dobrou hrou hostujícího celku, ale na výraznější šance čekáme.

75
    Patnáct minut hry nás dělí od konce zápasu, Lille se sice prosadilo jako první, ale pak třemi góly domácí otočili.

74
    Fotbalisté Toulouse mají zápas velmi dobře rozehraný, dvacet minut před koncem zápasu vedou o dvě branky a míří za výhrou v tomto utkání.

73
    ze hřiště odchází Cristian Cásseres, přichází Stijn Spierings.

70
    Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Vincent Sierro).

69
    Situaci řešil VAR, ale všechno je v pořádku, branka platí, domácí celek vede o dvě branky.

Jan Prošek

Branky: 50. Mawissa (Magri), 60. Sierro (pen.), 66. Dallinga (Gboho) – 45. Haraldsson (David)

Karty:   70. Sierro (TOU)

Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:10.
    Toulouse FC: Restes – Keben, Costa, Nicolaisen – Kamanzi, Cásseres (73. Spierings), Schmidt (46. Sierro), Mawissa – Magri (84. Dønnum), Gelabert (46. Dallinga) – Babicka (46. Gboho).
    Náhradníci: Domínguez – Aradj, Cissoko, Suazo.

Lille OSC: Chevalier – T. Santos, Yoro, A. Ribeiro, Gudmundsson – bin Tálib, Haraldsson (83. Dago), Únás – Gomes, Yazıcı (62. Žegrova) – David.
    Náhradníci: Jakubech, Mannone – Bouaddi, B. Diakité, Malouda, Miramón.