ICE DRAGONS Telč – Vikings Hockey 4:1 (kon.) | ICE DRAGONS Telč – Vikings Hockey 9:0 (kon.) | Glabi Hockey – White Stars Bratislava 0:1 (kon.)
Glabi Hockey – White Stars Bratislava 4:1 (kon.) | HT Group Brno – Czech Ice Hockey Academy 1:0 (kon.) | HT Group Brno – Czech Ice Hockey Academy 3:1 (kon.)
Bad Boys – RJJ Academy 3:1 (kon.) | Bad Boys – RJJ Academy 3:5 (kon.) | White Stars Bratislava – RJJ Academy 6:5 (kon.)
Black Horses – Czech Dragons 1:0 (3:2 po s.n.) | Budweis Stars – Bad Boys 14:1 (kon.) | Glabi Hockey – LZ Fox 1:4 (kon.)
HT Group Brno – Vikings Hockey 6:0 (kon.) | Czech Ice Hockey Academy – ICE DRAGONS Telč 2:4 (kon.) | White Stars Bratislava – Czech Dragons 1:4 (kon.)
Black Horses – RJJ Academy 3:4 (kon.)
po s.n. (3:2)
Black Horses
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Czech Dragons
Pondělí 22.04.2024, 13:50WTT - World Talent Tournament • O 9. - 12. místo
Partner:
     
    35:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Black Horses. (14:46:33)
     
    4. série
    3:2
    Dohnal proměňuje.
     
    4. série
    2:2
    Lazárik neproměňuje.
     
    3. série
    2:2
    Mareček proměňuje.
     
    3. série
    2:1
    Schejbal proměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Wlodarczyk neproměňuje.
     
    2. série
    1:1
    Kučera proměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Lazárik proměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Linhart neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    35:00
    Prodloužení skončilo.
     
    30:01
    Začalo prodloužení.
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    15:01
    Začala druhá třetina.
     
    15:00
    První třetina skončila.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:50 a budeme z něj přinášet změny stavu.

    Tomáš Kobera

    Branky a nahrávky: 35. Dohnal

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Linhart (BLH)
    0:1   Lazárik (CZD)
    2. série:
    1:1   Kučera (BLH)
    1:1   Wlodarczyk (CZD)
    3. série:
    2:1   Schejbal (BLH)
    2:2   Mareček (CZD)
    4. série:
    2:2   Lazárik (CZD)
    3:2   Dohnal (BLH)


    Black Horses: Stočes – Linhart, Poláček, Dvořák, Lofaj, Kopřiva, Janků, Kafka, Šourek, Schejbal, Hepner, Kučera, Kubišta, Trojan, Grasser, Kramer, Dohnal
    Czech Dragons: Kuzin, Lazárik – Hrubý, Sušilová, Wlodarczyk, Žemba, Vataha, Příhoda, Belaj, Prchal, Palička, Šraml, Serbousek, Lazárik, Forman, Mareček