| Zlín – Hradec Králové | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – Teplice | 0:0 (kon.) | | | Karviná – Jablonec | 1:2 (kon.) |
| Pardubice – Slovácko | 1:1 (kon.) | | | Sparta – Plzeň | 2:1 (kon.) |
| Táborsko – Artis Brno | 0:0 (kon.) | | | Kroměříž – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Zbrojovka Brno – Jihlava | 2:1 (kon.) |
| Liverpool – Everton | 2:1 (kon.) | | | Brighton – Tottenham | 2:2 (kon.) | | | Burnley – Nottingham | 1:1 (kon.) |
| West Ham – Crystal Palace | 1:2 (kon.) | | | Wolverhampton – Leeds | 1:3 (kon.) | | | Manchester Utd. – Chelsea | 2:1 (kon.) |
| Fulham – Brentford | 3:1 (kon.) |
| Girona – Levante | 0:4 (kon.) | | | Real Madrid – Espanyol | 2:0 (kon.) | | | Alavés – Sevilla | 1:2 (kon.) |
| Villarreal – Osasuna | 2:1 (kon.) | | | Valencia – Bilbao | 2:0 (kon.) |
| Augsburg – Mohuč | 1:4 (kon.) | | | W. Brémy – Freiburg | 0:3 (kon.) | | | Hamburg – Heidenheim | 2:1 (kon.) |
| Hoffenheim – Bayern | 1:4 (kon.) | | | RB Lipsko – Kolín nad Rýnem | 3:1 (kon.) |
| Bologna – Janov | 2:1 (kon.) | | | Hellas – Juventus | 1:1 (kon.) | | | Udinese – AC Milán | 0:3 (kon.) |
| Nantes – Rennes | 2:2 (kon.) | | | Brest – Nice | 4:1 (kon.) | | | Lens – Lille | 3:0 (kon.) |
| Podbrezová – Trenčín | 2:0 (kon.) | | | Skalica – FC Košice | 1:0 (kon.) | | | Prešov – Ružomberok | 1:3 (kon.) |
| Slovan Bratislava – Dunajská Streda | 3:2 (kon.) |
| Loko Praha – Příbram B | 3:2 (kon.) | | | Motorlet – Admira Praha | 1:2 (kon.) | | | Kladno – Č. Budějovice B | 4:1 (kon.) |
| Most/Souš – Velké Hamry | 2:1 (kon.) | | | Velvary – Benátky | 2:3 (kon.) | | | Česká Lípa – Jablonec B | 2:1 (kon.) |
| Ústí n. O. – Brozany | 2:0 (kon.) |
| Vsetín – Třinec | 2:0 (kon.) | | | Vrchovina – Blansko | 3:0 (kon.) |
| Petržalka – Púchov | 4:0 (kon.) | | | Lehota pod Vtáčnikom – Pohronie | 4:3 (kon.) | | | Inter Bratislava – Stará Ľubovňa | 4:1 (kon.) |
| L. Mikuláš – MFK Zvolen | 0:1 (kon.) |
| Radomiak – Piast Gliwice | 1:0 (kon.) | | | Arka – Korona | 0:0 (kon.) | | | Termalica – Lech Poznaň | 0:2 (kon.) |
| Raków – Legia | 1:1 (kon.) |
konec
Villarreal CF
2:1
(0:1)
CA Osasuna
Dominik Fojtík
Branky:
69. Mikautadze (Solomon), 86. P. Gueye (Oluwaseyi) – 45+5. Budimir (pen.)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 18:3. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:11.
Rozhodčí: Diaz – Santana, Aguado
Diváci:
Karty: 43. P. Navarro (VLR) – 34. Rosier (OSS), 39. Torró (OSS) 41. Rosier (OSS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 18:3. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:11.
Villarreal CF:
J. Reis – P. Navarro (58. Comesaña), Foyth, R. Marín, Pedraza – Achúmáš (46. Buchanan), Partey (58. Oluwaseyi), P. Gueye, Moleiro (67. Solomon) – Pépé, Mikautadze.
Náhradníci: Tenas, Conde – A. Altimira, Cardona, Mouriño, Parejo, Valou.
Trenér: Marcelino
CA Osasuna: S. Herrera – Boyomo (89. Barja), Catena, Cruz (46. Osambela) – Rosier, Moncayola, Torró, Bretones – Rubén García (46. Herrando), Budimir (76. Raúl García), V. Muñoz (76. Becker).
Náhradníci: A. Fernández – Benito, I. Muñoz, Chasco.
Trenér: Alessio Lisci
Náhradníci: Tenas, Conde – A. Altimira, Cardona, Mouriño, Parejo, Valou.
Trenér: Marcelino
CA Osasuna: S. Herrera – Boyomo (89. Barja), Catena, Cruz (46. Osambela) – Rosier, Moncayola, Torró, Bretones – Rubén García (46. Herrando), Budimir (76. Raúl García), V. Muñoz (76. Becker).
Náhradníci: A. Fernández – Benito, I. Muñoz, Chasco.
Trenér: Alessio Lisci
Rozhodčí: Diaz – Santana, Aguado
Diváci:
CZE
SK
PL
EN
HU
RU




Atletika
Hokej
Fotbal
Házená
Tenis
Florbal
Hokejbal
Futsal




Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný večer. (20:30:35)
ze hřiště odchází Enzo Boyomo, přichází Kike Barja.
Tak přeci jen se dostává Villareal do vedení. K míči se dostal asi na třiceti metrech Oluwaseyi a rozhodl se pro střelu. Před ním probíhal PAPE GUEYE, kterého míč trefil do zad a zamířil pro Herreru nechytalně k levé tyči. Šťastný, ale zasloužený gól pro domácí.
ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Raúl García,
ze hřiště odchází Víctor Muñoz, přichází Sheraldo Becker.
Villarealu se povedlo vyrovnat. Aktivní Pedraza na levé straně předal míč Solomonovi, který krásně centroval na GEORGESE MIKAUTADZEHO, který si sám před brankářem Herrerou poradil a korunuje tak stupňující se tlak domácích.
ze hřiště odchází Alberto Moleiro, přichází Manor Solomon.
ze hřiště odchází Thomas Partey, přichází Tani Oluwaseyi,
ze hřiště odchází Pau Navarro, přichází Santi Comesaña.
Druhý poločas začně zhruba v 19:38.
ANTE BUDIMIR si vzal míč a neomylně s ledovým klidem jej poslal do pravé části branky. Brankář Reis skákal na druhou stranu. Osasuna se dostává do vedení.
Villarreal CF: J. Reis – P. Navarro, Foyth, R. Marín, Pedraza – Achúmáš, Partey, P. Gueye, Moleiro – Pépé, Mikautadze.
Náhradníci: Tenas, Conde – Buchanan, A. Altimira, Cardona, Comesaña, Mouriño, Oluwaseyi, Solomon, Parejo, Valou.
CA Osasuna: S. Herrera – Boyomo, Catena, Cruz – Rosier, Moncayola, Torró, Bretones – Rubén García, Budimir, V. Muñoz.
Náhradníci: A. Fernández – Barja, Becker, Benito, Herrando, Raúl García, I. Muñoz, Osambela, Chasco.
Domácí Villareal CF se aktuálně nachází na sedmém místě tabulky, když dokázali ze čtyř zápasů vytěžit celkem 7 bodů. Villareal dokázal zvítězit proti Oviedu a Gironě. Poté si připsal remízu na hřišti Celty Vigo a v posledním utkání Villareal padl na půdě Atlética Madrid 0:2. Domácí mají aktivní skóre 8:3 a nejlepším střelcem je se třemi góly kanadský záložník Tajon Buchanan.
Hostující CA Osasuna je v průběžné tabulce na desátém místě a zapsala pouze o bod méně než Villareal, tedy 6 bodů. Osasuna dokázala zvítězit doma proti Valencii a Vallecanu, zatímco venku hráči Osasuny padli s madridskými celky Espanyol a Real. V utkáních Osasuny moc branek nepadá, hosté májí skóre 3:2, o góly se postrali Budimir, Garcia a Benito.
Poslední vzájemné utkání na jaře letošního roku zvládl lépe Villareal, když doma zvítězil 4:2.