| Celta Vigo – Freiburg | 1:3 (kon.) | | | Betis – Braga | 2:4 (kon.) | | | Nottingham – Porto | 1:0 (kon.) |
| Aston Villa – Bologna | 4:0 (kon.) |
| Alkmaar – Šachtar | 2:2 (kon.) | | | Fiorentina – Crystal Palace | 2:1 (kon.) | | | AEK Atény – Rayo Vallecano | 3:1 (kon.) |
| Štrasburk – Mohuč | 4:0 (kon.) |
konec
RC Štrasburk
4:0
(2:0)
1. FSV Mohuč 05
Vojtěch Martinek
Branky:
26. Nanasi (Chilwell), 35. Ouattara (Enciso), 69. Enciso (Godo), 74. Emegha (Enciso)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:12.
Rozhodčí: Pinheiro – B. Jesus, Maia (POR).
Diváci: 30631
Karty: 36. V. Barco (SSG), 45. Nanasi (SSG), 49. el-Murábet (SSG), 90+4. Moreira (SSG) – 19. Kohr (MAI), 90+3. Sieb (MAI), 90+3. Veratschnig (MAI)
Neproměněná penalta: 66. Emegha (SSG), brankář Batz zneškodnil
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:12.
RC Štrasburk:
Penders – Ouattara (77. Yassine), Omobamidele, Doukouré (C), Chilwell (77. Høgsberg) – el-Murábet, V. Barco – Moreira, Nanasi (58. Emegha), Godo – Enciso (88. Oyedele).
Náhradníci: Johnsson, Kerckaert – D. Fofana, Amougou, Amo-Ameyaw, Becker, Luís.
Trenér: Gary O'Neil.
1. FSV Mohuč 05: Batz – da Costa, Posch, Kohr (81. Bøving) – Widmer (C) (72. Caci), Nebel, Sano, Kawasaki (72. Sieb), Mwene (81. Veratschnig) – Tietz, Weiper (46. Amiri).
Náhradníci: Rieß, Zentner – Maloney, Bell, Gleiber, Potulski.
Trenér: Urs Frischer.
Náhradníci: Johnsson, Kerckaert – D. Fofana, Amougou, Amo-Ameyaw, Becker, Luís.
Trenér: Gary O'Neil.
1. FSV Mohuč 05: Batz – da Costa, Posch, Kohr (81. Bøving) – Widmer (C) (72. Caci), Nebel, Sano, Kawasaki (72. Sieb), Mwene (81. Veratschnig) – Tietz, Weiper (46. Amiri).
Náhradníci: Rieß, Zentner – Maloney, Bell, Gleiber, Potulski.
Trenér: Urs Frischer.
Rozhodčí: Pinheiro – B. Jesus, Maia (POR).
Diváci: 30631
09.04.2026
Mohuč - Štrasburk 2:0
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:10.
Mohuč - Štrasburk 2:0
Branky: 11. Sano (Kawasaki), 19. Posch (Nebel)
Karty: 90+5. Sieb (MAI), 90+5. Posch (MAI) – 31. Doué (SSG), 90+5. Moreira (SSG), 90+5. O'Neil (hlavní trenér) (SSG)
Držení míče: 34 % : 66 %.Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:10.
CZE
SK
PL
EN
HU
RU




Hokej
Fotbal
Tenis
Florbal
Hokejbal
Futsal




Branky: 26. Nanasi (Chilwell), 35. Ouattara (Enciso), 69. Enciso (Godo), 74. Emegha (Enciso). ŽK: 36. V. Barco (SSG), 45. Nanasi (SSG), 49. el-Murábet (SSG), 90+4. Moreira (SSG) – 19. Kohr (MAI), 90+3. Sieb (MAI), 90+3. Veratschnig (MAI).
Rozhodčí: Pinheiro – B. Jesus, Maia (POR). Diváků: 30 631.
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 2:3. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:12.
ze hřiště odchází Julio Enciso, přichází Maximillian Oyedele.
ze hřiště odchází Phillipp Mwene, přichází Nikolas Veratschnig,
ze hřiště odchází Dominik Kohr, přichází William Bøving.
ze hřiště odchází Ben Chilwell, přichází Lucas Høgsberg,
ze hřiště odchází Abdoul Ouattara, přichází Gessime Yassine.
Dovolím si říct, že na Stade de la Meinau máme rozhodnuto! Enciso se z role zakončovatele přesunul do role asistenta a poté, co na levém křídle proletěl hořící obranou Mohuče jako nůž máslem, vyslal výborný zakroucený centr přesně na hlavičku číhajícího EMANUELA EMEGHY, který si tak vynahradil spálenou penaltu – 4:0!
ze hřiště odchází Sota Kawasaki, přichází Armindo Sieb,
ze hřiště odchází Silvan Widmer, přichází Anthony Caci.
Emeghu zahozená penalta nakonec nemusela mrzet dlouho, Racing totiž jen pár minut nato tak jako tak otáčí skóre dvojzápasu a jde do vedení! Lví podíl na možná rozhodujícím zásahu má Godo, který se po straně protáhl až k tyči, stáhl si na sebe několik protihráčů a šikovně procedil míč na naprosto volného JULIA ENCISA, který pak měl hodně jednoduchý úkol – 3:0!
ze hřiště odchází Sebastian Nanasi, přichází Emanuel Emegha.
ze hřiště odchází Nelson Weiper, přichází Nadiem Amiri.
Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 2:0. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 5:8.
Začínáme od nuly, Les Bleus svou dominanci přetavili v další gól a srovnávají stav dvojutkání! Enciso, který před chvílí před Batzem sám neúspěšně naskakoval na centr, tentokrát míč do pokutového území vyslal sám a jeho nabídku našel ABDOUL OUATTARA, jenž naprosto chladnokrevně hlavičkoval za Batze – 2:0!
Čím dál tím intenzivnější nápor nese ovoce, na zaplněném Stade de la Meinau už je to jen o jeden gól! Čekání na kontaktní zásah po výborné souhře ukončuje trestuhodně nestřežený SEBASTIAN NANASI, který ve vápně našel krátkou křižnou přihrávku zkušeného Chilwella a bez obtíží tečoval balón za Batze – 1:0!
RC Štrasburk: Penders – Doukouré (C), Omobamidele, Chilwell, Moreira – V. Barco, el-Murábet – Nanasi, Ouattara, Godo – Enciso.
Náhradníci: Johnsson, Kerckaert – Oyedele, Emegha, D. Fofana, Amougou, Høgsberg, Amo-Ameyaw, Becker, Yassine, Luís.
Trenér: Gary O'Neil.
1. FSV Mohuč 05: Batz – da Costa, Posch, Kohr – Widmer (C), Nebel, Sano, Kawasaki, Mwene – Tietz, Weiper.
Náhradníci: Rieß, Zentner – Amiri, Sieb, Bøving, Maloney, Bell, Caci, Veratschnig, Gleiber, Potulski.
Trenér: Urs Frischer.
Rozhodčí: Pinheiro – B. Jesus, Maia (POR).
Hlavním rozhodčím dnešní odvety bude zkušený João Pinheiro, jenž má na kontě téměř 200 zápasů v Lize Portugal a od roku 2022 jej lze zastihnout i v Lize mistrů. Na stranách mu budou pomáhat jeho krajané Bruno Jesus a Luciano Maia, zatímco u obrazovek bude situaci v případě potřeby jistit Tiago Martins.
Hlavní rozhodčí: João Pinheiro.
Asistenti: Bruno Jesus, Luciano Maia.
Čtvrtý rozhodčí: João Gonçalves.
VAR: Tiago Martins. AVAR: André Narciso.
Před Štrasburskými stojí těžký úkol. Před týdnem sice do úvodního duelu na hřišti Mohuče šli ve výborné formě, v Mewa Areně ale tvrdě narazili a po velmi vlažném výkonu si domů odvezli dvougólové manko. Pokud se tedy chtějí podívat mezi nejlepší čtyři týmy Konfereční ligy, budou muset pořádně zabrat.
Malou předzvěstí blížících se problémů byla hned ve druhé minutě střela z dílny Weipera, která šla těsně vedle Pendersovy brány. Japonský legionář Kajšú Sano se chvíli nato už nemýlil a otevřel skóre tvrdou ranou na zadní tyč, na kterou nedlouho poté Stefan Posch navázal neméně pěknou volejí z hrany vápna.
Racing se sice po poločasové pauze herně zvedl a připsal si i své jediné dvě přesné střely v utkání, ani jednu z nich ale nedokázal přetavit v kýžené snížení. Předvede na svém Stade de la Meinau fenomenální comeback, nebo si Die Nullfünfer po skvělé úvodní bitvě hladce dokráčí k postupu do semifinále?
9. 4.: 1. FSV Mohuč – RC Štrasburk 2:0 (2:0)
Branky: 11. Sano (Kawasaki), 19. Posch (Nebel).
Žluté karty: 90+5. Sieb (MAI), 90+5. Posch (MAI) – 31. Doué (SSG), 90+5. Moreira (SSG), 90+5. O'Neil (hlavní trenér) (SSG).
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:10.
1. FSV Mohuč 05: Batz – da Costa, Posch, Kohr – Widmer (C) (79. Potulski), Nebel (89. Maloney), Sano, Kawasaki (69. Bøving), Mwene (69. Veratschnig) – Weiper (69. Sieb), Tietz.
RC Štrasburk: Penders – Doué, Doukouré (C), Omobamidele, Chilwell – el-Murábet, Oyedele (64. Moreira), V. Barco – Yassine (64. Emegha) – Enciso, Godo (85. Nanasi).
Rozhodčí: Obrenovič – Praprotnik, Kordež (SVN).
Diváci: 32 000 (vyprodáno).