Žižkov – Kolín 4:0 (kon.) | Znojmo – Opava 1:1 (kon.) | Varnsdorf – Vlašim 2:0 (kon.)
konec
1. SC Znojmo FK
1:1 (0:1)
Slezský FC Opava
Neděle 09.11.2014, 14:00 • Městský stadion Znojmo • Chance Národní Liga
Předzápasové kurzy
   
  Z fotbalového stadionu ve Znojmě se loučím, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek neděle a příště na shledanou. (15:55:22)
   
  Je konec, také ve druhé půli padl jen jeden gól a do stejné brány, jako v předchozí půli, ovšem s tím rozdílem, že tentokrát ji strážil brankář Opavy. Znojmo po vstřeleném gólu mohlo několikrát strhnout vedení na svoji stranu, ale také Opava byla mnohdy velmi blízko, aby si jednogólový vzala zpátky. Další branka však už nepadla a obě mužstva se tak rozchází smírně, z celkového pohledu je tento stav nejspíš spravedlivý.
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Lacko se provinil v útočné fázi faulem a hosté mohou dál šetřit čas. Remíza jim vyhovuje.
   
  90+2
  Pospěch měl před sebou dost prostoru ke střele, mohl ještě popojít k bráně nebo přihrát, místo toho pálil a bránu vysoko přestřelil. Tento pokus by se ujal v ragby.
   
  90+1
  Žlutou kartu dostává Todor Yonov (1. SC Znojmo FK).
   
  90+1
  Kovačić se hnal po levé straně sám na brankáře, ale veškeré vzrušení bylo zbytečné, ofsajd.
   
  90+1
  Nastavovat se budou tři minuty.
   
  90
  Svatonský byl blízko ke gólu, zůstal osamocen na pravé straně, obdržel přihrávku, ale jeho střela končí na boční straně levé tyče znojemské brány.
   
  88
  Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Kuzmanovič, přichází Mrázek.
   
  87
  Žlutou kartu dostává Libor Žondra (1. SC Znojmo FK).
   
  87
  Další hráč Opavy leží na trávníku, tentokrát Svatonský.
   
  86
  Kapitán Opavy Dvorník mohl vrátit svému týmu vedení, nehlídaný se dostal k hlavičce, ale míč neposlal mezi tři tyče. Kdyby se trefil, zřejmě by skóroval.
   
  85
  Roh pro Opavu.
   
  85
  Znovu se kouč Opavy hodně rozčiluje, ale tentokrát nevím proč, jeho tým dostal výhodu, po které vyrazil do přečíslení, ale špatnou přihrávkou se o ni sám připravil.
   
  84
  Žlutou kartu dostává Martin Hudec (1. SC Znojmo FK).
   
  83
  Žlutou kartu dostává Nemanja Kuzmanovič (SFC Opava).
   
  83
  Andrejko znovu zariskoval při odkopu po malé domů, Ševčík skluzem míč mírně zblokoval, ale nezískal. Moc nechybělo, aby se hosté dostali do velké šance.
   
  81
  Po pěkném Žondrově pasu se Okleštěk rozhodl ještě pro přihrávku Kovačićovi, ale to neměl dělat. Nejen, že jsi spoluhráč netrefil, zároveň stál v ofsajdu, což neuniklo pozornosti pomezního arbitra.

  Petr Frömel

  Branky: 54. Yonov – 28. Kuzmanovič

  Karty:   30. Buchta (ZNO), 69. Lacko (ZNO), 84. Hudec (ZNO), 87. Žondra (ZNO), 90+1. Yonov (ZNO) – 31. Schaffartzik (OPA), 83. Kuzmanovič (OPA)


  1. SC Znojmo FK: Andrejko – Honz, Hudec, Yonov, Hříbek (72. Žondra) – Helísek, Buchta, Lacko "C", Okleštěk – Ledecký (75. Kovačić), Pázler.
  Náhradníci: Doleček – Hrazdílek, Kirschner, Yilmaz, Kovačić, Žondra.

  Slezský FC Opava: Květon – Pospěch, Grussmann (80. Svatonský), Kuzmanovič (88. Mrázek), Ševčík, Čelustka, Mikula, Schaffartzik, Machálek (73. Horka), Metelka, Dvorník "C".
  Náhradníci: Hampel – Vavřík, Horka, Janetzký, Svatonský, Mrázek.

  Rozhodčí: Váňa – Zeman, Černý

  Diváci: 775