Třinec – Kometa Brno 6:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.) | Vsetín – Jihlava 7:0 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 3:8 (kon.) | Sparta – Slavia 3:2 (po s.n.) | Liberec – Písek 6:2 (kon.)
konec
Bílí Tygři Liberec
6:2 (3:0, 1:2, 2:0)
IHC Králové Písek
Sobota 25.09.2010, 18:30Extraliga staršího dorostu
Partner:
   
  Liberečtí přidali ve třetí části další dvě branky a doklouzali se pro vcelku pohodlně vítězství. Děkuji za pozornost. (20:27:54)
   
  60:00
  Konec zápasu.
   
  59:40
  V samém závěru celého střetnutí se propracoval k tvrdé střele Jirků, severočeský brankář však kotouč vyslaný z jeho hole pohodlně utlumil na hrudi.
   
  58:35
  Adam Dlouhý dostává posléze menší trest za sekání.
   
  58:18
  Psota ve středním pásmu poslal přesnou přihrávku rozjetému Dlouhému, ten svým pokusem rozezvučel pouze mantinel za píseckou klecí.
   
  56:54
  David Bernard nyní pobavil všechny přítomné svoji kličkovanou, když se elegantně zbavil hned několika soupeřů v modrobílých dresech, avšak finální střela mu nesedla.
   
  55:00
  Zakázané uvolnění Písku, po vhazování před Havelkou vystřelil nebezpečně. Plutnar, hostující strážce svatyně dokázal včas uzavřít mezírku mezi svými betony.
   
  52:58
  Liberec právě vstřelil branku!

  Modrobílí udeřili při vlastním oslabení, do samostatného úniku se dostal ADAM DLOUHÝ a svůj nájezd dokázal s přehledem proměnit. - 6:2. Bez asistence.
   
  52:25
  Hostující nápor vygradoval ve vyloučení libereckého hokejisty, menší trest dostává Jandejsek.
   
  51:31
  Písek nyní roztáčí před Sobotkou velký kolotoč. V dobré pozici se ocitl Krcho, ale jeho pokus dokázala domácí obrana na poslední chvíli zblokovat, následně se svižně obtočil kolem severočeské svatyně Vlček, domácí gólman se stihl rychle přemístit.
   
  50:04
  Hostující mladíci mají nyní puk častěji na svých hokejkách, avšak nedaří se jim pokořit pozorně bránícího soupeře. Tygři si svůj vysoký náskok pohodlně hlídají.
   
  49:15
  Reiniš se opřel do kotouče z levého kruhu a jen těsně minul levou tyč severočeské svatyně, posléze vypálil také Šmejkal. Sobotka úspěšně zasáhl.
   
  47:55
  Další icing Liberce, vhazuje se před Sobotkou.
   
  47:16
  Liberecký muž s maskou si o chvilku později připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát pohodlně lapil nahození Bernarda od modré čáry.
   
  46:45
  Větší šanci si ovšem hned vzápětí vypracoval Záhora, který si počkal na odražený kotouč před brankovištěm. Sobotka ale mezírku u své tyčky dokázal utěsnit.
   
  46:01
  Vlček hýřil aktivitou před severočeskou brankou, Bílí Tygři následně raději odpálili černou pryž přes všechny čáry - zakázané uvolnění.
   
  44:54
  Bude se pokračovat ve čtyřech na obou stranách, hned vzápětí jde odpykat svůj prohřešek také hostující Ciboch - hákování.
   
  44:51
  Za faul loktem dostává dvě minuty domácí Beránek.
   
  44:04
  Bernard se prohnal podél levého mantinelu a svižnou střelou se snažil překvapit Sobotku, ten byl však připraven a černou pryž uschoval v lapačce.
   
  41:43
  Liberec právě vstřelil branku!

  Tygři využívají přesilovou hru, Plutnar se zmocnil puku na modré čáře, vystřelil na branku a směr jeho střely změnil těsně před Havelkou dobře postavený JOSEF MIKYSKA. - 5:2. Asistence: Michal Plutnar.

  Branky a nahrávky: 7. Psota (Jandejsek), 17. Kouba (Knap, Plutnar), 19. Mikyska (Dlouhý), 40. Dlouhý (Mikyska), 42. Mikyska (Plutnar), 53. Dlouhý - 26. Reiniš (Paukner), 39. Bernard


  Bílí Tygři Liberec: Sobotka (Skřebský) - Mrázek, Jandejsek, Bednárik, Najman, Beránek, Plutnar, Pálek, Klíma, Beníšek, Knap, Mikyska, Dlouhý, Psota, Špakov, Kouba, Langhammer, Žďárský, Urban, Procházka.


  IHC Králové Písek: Havelec (Havelka) - Jirků, Lejsek, Turek, Švanda, Janásek, Bernard, Vlček, Paukner J., Krcho, Záhora, Ciboch, Vlk, Paukner F., Vejda, Fleg, Šmejkal, Reiniš.