Benátky n/J – Přerov 3:2 (kon.) | Kladno – Litoměřice 1:4 (kon.) | K. Vary – Slavia 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Havířov 2:7 (kon.) | Frýdek-M. – Kadaň 3:1 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 2:1 (kon.)
Vsetín – Prostějov 5:1 (kon.)
konec
SK Horácká Slavia Třebíč
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
ČEZ Motor České Budějovice
Sobota 10.02.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance Liga • 48. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  A je za námi i třetí třetina. V té jsme mohli vidět větší aktivitu Českých Budějovic, které se snažily o srovnání stavu po celou dobu zápasu. Díky zvýšené aktivitě jsme byli svědky ale i několik vyloučení a to tří na straně Motoru a jedno pro Horáckou Slavii. V čase 50:16 se své první branky dočkali také hosté, kdy ji vstřelil Kutlák po nádherné spolupráci s Robem. Ale ani to nestačilo k otočení stavu utkání pro prospěch Českých Budějovic, které se nevzdaly bez boje a ještě několik minut před koncem utkání hrály bez brankáře. Třebíč si však i tuto situaci krásně pohlídala a dotáhla tak zápas s vedením 2:1. Horácká Slavia si tak dnes odnáší tři body. To bude z dnešního onlajn přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (20:01:31)
   
  Konec zápasu.
   
  59:39
  Hosté opět zkouší štěstí bez brankáře. Vhazování před Vejmelkou si berou domácí, Čejka ale ztrácí kotouč a na modré čáře pokračuje Filip Novák. Puk ale zachytili domácí a vyváží ho pryč ze svého pásma.
   
  59:38
  Oddechový čas pro hosty.
   
  59:26
  Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Jan Wasserbauer – 2 min., hrubost).
   
  59:26
  Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Richard Nejezchleb – 2 min., hrubost).
   
  59:26
  Kváča se vrací do své brány na vhazování, které proběhne před jeho bránou.
   
  59:26
  Nyní musí rozhodčí řešit menší šarvátku mezi hráči Motoru a Horácké Slavie, to se jim daří a nikdo nakonec nepřichází k fyzické úhoně.
   
  59:10
  Hosté hrají bez brankaře.
   
  58:59
  Domácí se opět dostávají ven ze své třetiny vyhozením kotouče do středního pásma.
   
  58:30
  Kutlák se nedokázal dostat přes třebíčskou obranu a je vyhnán do středního pásma.
   
  58:10
  Domácí se opět dostávají z nátlaku hostů vyhozením kotouče do středního pásma.
   
  57:35
  Vhazování před Vejmelkou si berou hosté, Květoň ale nedokázal kotouč udržet v rohu kluziště a domácí se tak osvobozují na základě vyhození puku.
   
  56:35
  Kutlák kombinuje s Robem na modré čáře, ti nahrávají kotouč za bránu Vejmelky, ale po krátké chvíli se dostávají z útočné třetiny a musí začít od začátku.
   
  56:00
  Pajič se dostal ke střele po nahrávce od Nejezchleba, tato střela ale končí mimo bránu.
   
  54:45
  Heřman vyráží podél mantinelu před Vejmelku, tam však jeho akce končí a musí se vracet zpět do středního pásma a ke svému brankáři.
   
  54:20
  Wasserbauer vypálil ze středu útočného pásma tvrdou střelu, která byla následně sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude znovu před Kváčou.
   
  54:00
  Oba týmy střídají. Wasserbauer si projel opět všechna tři pásma a pokusil se i o střelu z bekendu, ta se mu podařila, ale nakonec skončila mimo bránu.

  Jan Míšek

  Branky a nahrávky: 7. Kristl (Nedbal, Vodný), 35. Ferda (Süss) – 51. Kutlák (Rob)


  SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Nedbal, L. Vágner, Furch, D. Mikyska, Kaláb, Čejka, Půža – L. Horký, Dolníček, R. Erat – Kristl, Kusko, Vodný – Paták, Jan Wasserbauer, T. Havránek – Matěj Novák, Süss, Ferda.
  ČEZ Motor České Budějovice: Kváča (Bláha) – Čáp, Kutlák, Pýcha, Kučný, Fillman, F. Novák – Nedorost, Pajič, Nejezchleb – Martin Novák, Vampola, Čermák – Jonák, Rob, J. Mikyska – L. Květoň, Vlček, Heřman.

  Rozhodčí: Obadal, Kašík – Zídek, Otáhal.

  Diváci: 2472