Roller Storm – ILHK Hr. Králové 4:5 (po pr.) | IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 7:6 (2:1 po s.n.) | Roller Storm – IHC Olomouc 2:5 (kon.)
IHC Prague Rats – IHC Olomouc 10:5 (kon.)
konec
IHC Roller Storm Praha
2:5 (1:1, 0:0, 0:1, 1:3)
IHC Eagles Olomouc
Neděle 26.05.2019, 16:00STILMAT extraliga inline hokeje • 10. kolo
Partner:
   
  Již za malou chvíli se Hanáci chystají k dalšímu duelu. Tentokrát se utkají s dosud suverénními pražskými Krysami. Na tento zápas vás také zvu. (17:36:26)
   
  Utkání je u konce! Sice se Storm nadechoval k vyrovnání, nakonec musel čelit hned třem gólovým trefám hanáckého týmu. Olomoučtí si tím pádem připisují vítězství 5:2.
   
  Konec zápasu.
   
  47:24
  Olomouc právě vstřelila branku!
  A po vhazování ještě Olomouc upravuje vývoj skóre navýšením o další branku. O tu se po rychlém přesunu postaral TOMÁŠ SRŠEŇ. Asistence: Michal Šimo.
   
  47:11
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Pražané z ní ovšem nic nevytěžili, naopak se Hanáci vydali na opačný konec hřiště. Zcela osamocen uklidil kotouč do prázdné branky Stormu JAKUB ČUŘÍK. Asistence: Michal Šimo.
   
  47:01
  Dalibor Sedlář má na počátku poslední minuty obrovské množství práce!
   
  46:55
  Oddechový čas pro domácí.
   
  46:21
  Dominik Frodl opustil prostor brankoviště!
   
  45:56
  Pražané ještě pookřáli do poslední dvouminutovky a snaží se stále více a více napadat olomouckou branku.
   
  44:46
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Pražané ještě dramatizují utkání v jeho závěru! Po povedeném obkroužení branky poslal kotouč pohotově k pravé tyči JAN KERN. Asistence: Miroslav Dani.
   
  43:18
  Orli opět vyčkávají s kotoučem na holi u vlastní branky a čekají na vhodný moment pro rozehrávku.
   
  42:21
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Na další střelu již ale nestačil. MICHAL ŠIMO si proti jeho brance najel zprava a pohotovou střelou k pravé tyči posílá Hanáky do slibného dvoubrankového náskoku. Asistence: Jakub Čuřík.
   
  41:44
  O trochu rychlejší střelu z levé strany se pokusil Tobiáš Handl. Gólman Frodl ale i v tomto případě zůstal připraven a puk lapil.
   
  40:41
  Celkem slibnou kombinaci Stormu v útočném pásmu nakonec zastavil Václav Klindera, který ve strachu před obráním o kotouč, poslal puk zadovkou zpět na Frodla.
   
  39:08
  Michal Šimo vyvezl kotouč od vlastní branky přes celé hřiště. Do pásma se kromě něj ale sjela i celá čtveřice Stormu, díky čemuž se musel olomoucký útočník vrátit ke středovému kruhu, byť stále držel kotouč na své holi.
   
  38:49
  Přesto se Olomouc dokázala oklepat a zaútočila na Dominika Frodla. Gólman Stormu ovšem předvádí obdivuhodný výkon a drží svůj tým na dostřel jediné branky.
   
  37:26
  Daniel Ministr zastavil křižnou kombinaci domácích a rozjel se s kotoučem proti Frodlově brance. Ovšem tentokrát Hanáci příliš závanu před svatyní Stormu nepředvedli a naopak museli jít bránit následný výpad domácích.
   
  36:15
  Prvního kotouče závěrečné čtvrtiny se zmocnili hráči Stormu. Jan Merkl si jej zmocnil a kroužením kolem vlastní branky čekal na vhodný moment pro posun na opačný konec kluziště.
   
  36:01
  Začala čtvrtá čtvrtina.

  David Mencl

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 9. Schubert (Kern, Klindera), 45. Kern (Dani) – 8. Hrbatý (Šimo), 30. Šimo (Čuřík), 43. Šimo (Čuřík), 48. Čuřík (Šimo), 48. Sršeň (Šimo)


  IHC Roller Storm Praha: Frodl – Bílek, Würtherle – Merkl, Schubert, Kern, Dani, Matějček, Klindera
  IHC Eagles Olomouc: Sedlář (Mokrý) – Čuřík, T. Handl, Ministr, Sršeň, Hrbatý, P. Handl, Šimo, Tomajko, Vápeník

  Rozhodčí: Loefner, Dědek