Mad Parrots – IHC Přerov 9:1 (kon.) | Roller Storm – Mad Parrots 3:9 (kon.) | IHC Přerov – Roller Storm 3:9 (kon.)
konec
IHC Roller Storm Praha
3:9 (1:6, 2:3)
Mad Parrots Úhřetice
Sobota 22.06.2019, 12:35 • Zimní stadion Chrudim • Finalový turnaj žen inline hokeje
Partner:
   
  Konec zápasu. (13:26:58)
   
  38:27
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  To, co nevyšlo Pražankám před malým okamžikem, vydařilo se nyní. Velmi povedenou kombinaci zakončila TEREZA MAZANCOVÁ. Asistence: Magdalena Erbenová, Kateřina Pipková.
   
  38:08
  Gólovka Kateřiny Pipkové! Nikým nehlídaná se objevila těsně před brankovištěm a pokusila se nasměrovat puk k pravé tyči. Ovšem Peslarová dokázala bravurně zareagovat.
   
  37:08
  Velmi důrazná střela Pavlíny Vlkové od modré čáry! Gólmanka Škodová měla co dělat, aby šanci zachytila, nakonec ale přeci jen byla úspěšná, navíc nastartovala obrat svého týmu.
   
  36:14
  Statečnost ji ovšem dlouho nevydržela, kotouče se záhy chopila Tereza Němcová, která bez váhání rozehrála směrem na opačný konec hrací plochy.
   
  35:42
  Velmi statečně bojuje osamocená Tereza Mazancová za brankou Kláry Peslarové.
   
  32:23
  Mad Parrots právě vstřelili branku!
  Na což ovšem Úhřetice po nějaké době zareagovaly. Další povedenou kombinační souhru zakončovala KATEŘINA MRÁZOVÁ, která si připisuje již čtvrtou branku v tomto zápase. Asistence: Tereza Němcová.
   
  30:42
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Stormu se přeci jen povedlo snížit! O dorážku po samostatném průniku Vopravilové se postarala TEREZA MAZANCOVÁ. Asistence: Dominika Vopravilová.
   
  29:17
  Mad Parrots právě vstřelili branku!
  Natálii Mlýnkové se velmi v tomto zápase daří. Po krátké době připravila další akci, tentokráte pro KATEŘINU MRÁZOVOU, která velmi zkušeně zakončila. Asistence: Natálie Mlýnková.
   
  27:27
  Mad Parrots právě vstřelil branku!
  Pravidlo nedáš – dostaneš se projevilo v plném rozsahu! Po výjezdu Mlýnkové se dostala k puku TEREZA NĚMCOVÁ, která jej přesně posunula mezi tři tyče branky Blanky Škodové. Asistence: Natálie Mlýnková.
   
  26:41
  Přihrávku Vopravilové vystřelila na branku Kateřina Pipková. Křižná střela téměř pod pravým úhlem ovšem branku přejela.
   
  26:02
  Po nějaké době to Storm znovu zkouší před Peslarovou.
   
  24:35
  Po pěkné nahrávce od Sáry Čajanové se pokusila prostrčit kotouč za záda Škodové Natálie Mlýnková. Gólmanka Stormu se ale nenechala jen tak zahanbit a rychlým přesunem v brance také kotouč vyrazila.
   
  23:43
  O rozehrávku Stormu se postarala Dominika Vopravilová. Pražanky tak opět okupují předbrankový prostor Úhřetic.
   
  22:41
  Křižnou nahrávku před branku vyslala Tereza Mazancová. Moc toho ovšem pro svůj tým nevytěžila, Úhřetice se opět velmi rychle dostaly na opačný konec hřiště.
   
  21:34
  Pavlína Vlková poslala do útočného pásma od červené kotouč. Tam se opět rozhořel boj, jehož cílem mělo být dopravení puku za záda Blanky Škodové.
   
  20:28
  Jako první se ke kotouči dostaly hráčky Stormu, které se vydaly na rychlou útočnou výpravu. Po chvilkovém snažení ale Magdaleně Erbenové převzala kotouč Kateřina Mrázová, která obrátila a zahájila pro změnu protiútok svého týmu.
   
  20:01
  Začal druhý poločas.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 12. Flachsová, 31. Mazancová (Vopravilová), 39. Mazancová (Erbenová, Pipková) – 4. Mrázová (Mlýnková), 5. Mrázová, 6. Mlýnková, 6. Němcová (Mlýnková, Mrázová), 10. Mlýnková (Mrázová), 11. Mrázová (Mlýnková), 28. Němcová (Mlýnková), 30. Mrázová (Mlýnková), 33. Mrázová (Němcová)


  IHC Roller Storm Praha: Škodová – Vopravilová, Flachsová (C), Pipková, Erbenová, Mazancová, Garažiová, Horáková, Jančová
  Mad Parrots Úhřetice: Peslarová – Mrázová (C), Mlýnková, Čajanová, Němcová, Černá, Kubisková, Hájková, Vlková

  Rozhodčí: Všetečka, Rezek