Zlín – Sparta 4:1 (kon.)
konec
PSG Berani Zlín
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
HC Sparta Praha
Sobota 18.01.2020, 15:05 • ZS Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga (ČR) • 37. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (17:33:25)
   
  Střely na branku: 33 – 31
   
  Je dobojováno. Domácí nakonec ve třetí třetině přidali další dva góly a zpečetili tak výhru nad Spartou. Získávají tak další důležité tři body a usazují se tak v klidném střelu extraligové tabulky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:45
  Puk mají na hokejkách zlínští hráči a už to vypadá, že se nic nestane. Sice o něj poté přišli, ale hosté už nezakládají akci a nechávají vypršet čas s kotoučem u své branky.
   
  58:55
  Hala ve Zlíně je na nohou a už pomalu začíná slavit výhru nad pražskou Spartou.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
  57:14 Bedřich KÖHLER - 4:1
   
  57:14
  Zlín právě vstřelil branku!
  Hosté špatně rozehráli a k puku se dostal BEDŘICH KÖHLER, jenž od pravého mantinelu z mírného úhlu trefuje zcela prázdnou branku Pražanů – 4:1. Zřejmě tak pečetí zlínský tříbodový večer. Bez asistence.
   
  57:04
  Domácí vytáhli puk do středního pásma a míří rychle před odkrytou hostující klec.
   
  56:45
  Koistinenova rána od modré čáry zaměstnala Kašíka a ten opět podržel svůj tým. Hosté mají před jeho brankou tlak a neustále se snaží o kontaktní branku.
   
  56:28
  Branka hostů je prázdná a ti to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.
   
  56:28
  Hosté si berou oddechový čas.
   
  55:26
  Machovský vyrazil domácí pokus holí do bezpečí, ale hráči Zlína stále operují před jeho brankou. Hostům se tak nedaří puk vyhodit do neutrální zóny.
   
  54:23
  Koistinen dostal puk na svoji hůl a poté střílel z pravé strany na Libora Kašíka. Ten zakročil svojí holí a posléze pak přerušil hru.
   
  53:29
  Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2+2 min, hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Jan Buchtele – 2+2 min, hrubost).
   
  53:29
  Následuje další komerční přestávka.
   
  53:29
  Ferenc nahodil puk směrem k útočnému pásmu, obrana hostů ho zachytila a zamířila na opačnou stranu. Kašík pak zasahoval proti střele hostů a přerušil hru.
   
  52:19
  Zlín je v plném počtu.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 9. Nosek (Žižka), 17. Dufek (Řezníček, Fryšara), 44. Herman (Claireaux), 58. Köhler – 38. Košťálek (Kudrna, Rousek)


  PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Nosek (A), Žižka (C), Ferenc, Freibergs, Řezníček, M. Novotný, Hamrlík – Claireaux, Fořt, Herman – Šlahař, Honejsek, Okál – Dufek, Fryšara, Köhler – J. Ondráček, P. Sedláček, Kubiš (A).
  HC Sparta Praha: Machovský (Wolf) – Koistinen, Blain, Jurčina, Poizl, Tomáš Dvořák, Košťálek – Říčka, Pech (A), Forman (A) – Kudrna, V. Růžička, Rousek – Smejkal, Tomášek, Řepík (C) – Buchtele, Sukeľ, Dvořáček – Vitouch.

  Rozhodčí: Mrkva, Kika – Gebauer, Lederer

  Diváci: 7 000