Chomutov – Litoměřice 2:1 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 3:5 (kon.) | Třebíč – Kadaň 5:3 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 4:3 (3:2 po s.n.) | Havířov – Slavia 1:0 (kon.)
Sokolov – Benátky n/J 3:4 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 5:4 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Pondělí 07.10.2019, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Chance Liga • 11. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek pondělního večera. (20:08:25)
   
  Piráti Chomutov přerušili sérii proher, když zvítězili před vlastním publikem proti Litoměřicím. O vítězný zásah se nahozením od modré čáry postaral premiérovou trefou mezi dospělými Jakub Štochl. Litoměřice v Chomutově nepodali špatný výkon, ovšem dnes to prostě nestačilo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:36
  Hostující hráči neunášejí tíhu okamžiku, Patrik Marcel poslal na mantinelu Tomáše Pituleho. Hra je po strkanici v rohu vykázaná do středního pásma.
   
  59:03
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Matěj Beran – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
   
  59:03
  Štěpán Lukeš se vrací do branky, tlak Litoměřic je nejspíše u konce! Jan Strejček předvedl pořádnou klukovinu, když se napřáhl na bezvládně ležícího Viktora Langa!
   
  59:03
  Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Strejček – 2 min., nesportovní chování).
   
  58:22
  Nicolas Hlava už mohl od mantinelu mířit do prázdné branky, ale hledal ještě lépe postaveného Lukáše Klímu. Bohužel pro Chomutov trefil položenou hokejku soupeře.
   
  57:16
  Daniel Voženílek si najel do levého kruhu, odkud rozvlnil pouze boční síťku. Litoměřice dále pokračují v tlaku a snaží se o vyrovnání.
   
  56:44
  Štěpán Lukeš hodně brzy míří na střídačku a pouští do hry šestého bruslaře!
   
  56:37
  Hostující trenér David Bruk si vyžádal oddechový čas, po němž se Štěpán Lukeš ještě do branky vrátí.
   
  56:37
  Na levém kruhu pro vhazování dostal příliš prostoru Martin Kadlec, který zamířil mezi ruku a tělo brankáře. Ovšem Dominik Pavlát znovu mezeru rychle utěsnil a drží Piráty ve vedení.
   
  56:03
  Hostující mužstvo se pokusilo o dlouhou přihrávku, která zamířila na zakázané uvolnění. Hra se znovu stěhuje před branku, kterou hájí Štěpán Lukeš.
   
  54:59
  Nejprve si před branku najely Litoměřice, ale Dominika Pavláta nepřekonaly. Poté se do akce hnal Jakub Chrpa, jemuž nevyšla přihrávka kolem první tyče.
   
  54:31
  Na druhé straně se střelou od modré čáry prezentoval Jiří Kurka, jehož zakončení Štěpán Lukeš dobře viděl a lapil jej.
   
  54:08
  Hostující celek začíná více riskovat a je často v útočném pásmu. Jenomže Piráti se velice dobře drží před brankou a pomáhají svému brankáři.
   
  53:24
  Za brankou Chomutova vybojoval kotouč Martin Kadlec, který se pokusil přihrát do brankoviště. Jenže Dominik Pavlát byl u první tyče připravený.
   
  53:07
  Od modré čáry předvedl zakončení švihem Miroslav Kukla, jehož pokus byl před brankou tečován. Černá guma pak zamířila jen k zadnímu mantinelu.
   
  52:01
  Po levé straně ujížděl do pásma Dominik Sklenář, jehož pokus byl sražený do ochranné sítě. Po reklamní přestávce se bude vhazovat před Dominikem Pavlátem.

  Michal Luxa

  Branky a nahrávky: 13. Hlava (Suchý, R. Havel), 48. Štochl – 20. Korkiakoski (Strejček, Voženílek)


  Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Pařízek, Žovinec, Tejnor, Kurka, Lang, Štochl, R. Havel – Klíma, Pitule (A), Chrpa (A) – Hlava, Suchý, Tomica (C) – Jakub Veselý, Hrala, J. Svoboda – Tupý, Ma. Svoboda.
  HC Stadion Litoměřice: Š. Lukeš (Škorpík) – Klejna, Mlčák, Strejček, Dajčar, Kukla, Marcel (A), R. Procházka – M. Kadlec, Přikryl, Voženílek (C) – Jánský, Střondala, Jícha – Šik, Korkiakoski, M. Beran – Kangas, Štohanzl, D. Sklenář.

  Rozhodčí: Pavlovič, Kostourek – Tichý, Horažďovský

  Diváci: 1789