Ústí n/L – Havířov 2:3 (po pr.)
po prodl.
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1)
AZ RESIDOMO Havířov
Neděle 29.09.2019, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance Liga • 24. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:29:46)
   
  Dnešní utkání sledovalo 421 diváků.
   
  Střely na branku: 29 – 40
   
  Je dobojováno. Hosté nakonec udolali ústecký Slovan v nastavené hrací době, když bod navíc pro Havířova zařídil v přesilové hře Radek Veselý. Domácí po včerejší tříbodové výhře berou dnes další bod do tabulky, který je ovšem hodně cenný.
   
  Konec zápasu.
  62:25 Lukáš BEDNÁŘ - 2:3
   
  62:25
  Havířov právě vstřelil branku!
  Je rozhodnuto. Hosté přesilovou hru využívají a získávají bonusový bod navíc. LUKÁŠ BEDNÁŘ dostal přesnou přihrávku na pravý kruh, odkud pak prudkou střelou propálil doslova vše, co mu stálo v cestě – 2:3. Asistence: Filip Seman a Alex Rašner.
   
  61:52
  Další puk letí až k brance Havířova a Slovan pošetřil další vteřiny.
   
  61:25
  Hosté se usadili v pásmu Slovanu, ale domácí se nakonec dostali ke kotouči a vyhodili ho až před Aleše Stezku. Šetří tak cenné vteřiny z oslabení.
   
  60:45
  Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jan Havel – 2 min., sekání).
   
  60:11
  Jan Havel nyní zbytečně vysekl hůl Mataiovi a hosté mají ponechanou výhodu. Pokud ji nevyužijí, zahrají si přesilovou hru.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Základní hrací doba neurčila vítěze a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud se nerozhodně ani v něm, pak dojde na samostatné nájezdy.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:44
  Dlouho se držel puk ve středním pásmu, ani jeden tým se nedostal do území svého soupeře a nyní šestnáct vteřin před vypršením třetí třetiny se ještě vhazuje před Brízgalou.
   
  58:45
  Severa dostal kotouč do útočného pásma, ale dva hráči soupeře ho do zakončení nepustili. Po přerušení hry Stezkou bude následovat vhazování před jeho brankou.
   
  58:26
  Domácí lavička si bere oddechový čas.
   
  58:25
  Dlouhý souboj o puk v rohu obranného pásma Slovanu nakonec přerušil hvizd hlavního sudího a ten vykazuje hru ke středovému kruhu.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 25. Roubík (D. Krejčí, Pšenička), 53. J. Havel – 42. R. Veselý (Kotala), 44. L. Bednář (R. Veselý, Maruna), 63. L. Bednář (F. Seman, Rašner)


  HC Slovan Ústí nad Labem: Brízgala (Stahl) – Müller, Hes, Vl. Brož (A), D. Krejčí, M. Zdvořáček, Veber – J. Havel (A), Pšenička, D. Merta – Kružík, Roubík (C), Severa – O. Procházka, Vildumetz, Maršoun – Filip, Dörner, O. Bláha – Kordule.
  AZ RESIDOMO Havířov: Stezka (Matoušek) – Chroboček, Matai, Mrowiec, Rašner, L. Rutar, Kachyňa, Nepokoj – Kotala, F. Seman (A), Bambula – Pawliczek, R. Veselý, L. Bednář (A) – Danielčál, Maruna (C), Fridrich – Pořízek, Cihlář, Dvořák.

  Rozhodčí: Souček, Hucl – Coubal, Flegl

  Diváci: 421