Dvůr Králové n. L. – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Nová Paka – Děčín 1:5 (kon.) | MOSTEČTÍ LVI – Řisuty 11:0 (kon.)
Jablonec – Trutnov 3:0 (kon.) | SHK Hodonín – Žďár n/S 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Šumperk 1:4 (kon.)
Kopřivnice – Val.Meziříčí 2:4 (kon.) | Příbram – China Golden Dragon 11:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.)
konec
BK Nová Paka
1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
HC Děčín
Středa 18.09.2019, 18:00 • Zimní stadion, Nová Paka • 2. liga skupina Sever (ČR) • 3. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:17:39)
   
  Je dobojováno. Děčínští na ledě nováčka z Nové Paky vítězí 5:1, připisují další tři body do tabulky a zatím tak mají plný počet bodů. S devíti body tak stále vedou tabulku ve skupině Sever. Domácí měli několik velkých šancí snížit svůj nepříznivý stav, ale nakonec se jim to nepovedlo a zůstali tak bez bodů.
   
  Konec zápasu.
   
  59:40
  Aleš Půlpán se ještě snažil prostřelit Lavingera, ten však kotouč chytil do své lapačky a znovu tak ještě má zápis do brankářských statistik.
   
  59:28
  Bezděkovu střelu od modré čáry v pohodě pokryl Lukáš Lavinger, jenž měl dost času a prostoru na to, aby kotouč dostal do své moci. V samotném závěru zápasu si tak ještě připisuje úspěšný zákrok.
   
  58:54
  Domácí ještě získávají výhodu přesilové hry a mohou tak alespoň zkorigovat skóre. Moc času jim už ale nezbývá a hosté tak už o svůj další tříbodový zisk nepřijdou.
   
  58:54
  Vyloučení v týmu HC Děčín (Ondřej Sýkora – 2 min., podrážení).
   
  58:17
  Nová Paka je v plném počtu.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:00
  Ve vlastním oslabení se domácí málem dostali do šance, ale nakonec po špatném zpracování kotouče k ohrožení Lavingera nedošlo.
   
  56:17
  Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Jaroslav Uchin – 2 min., sekání).
   
  55:07
  Děčín právě vstřelil branku!
  Po předchozí nepřesné akci Damaška se povedla právě tomuto hráči pěkná přihrávka na MICHALA OLIVERIUSE, který ji dokázal přetavit v pátý děčínský gól. Svůj pokus zavěsil do horní části soupeřovy branky – 1:5. Asistence: Ondřej Damašek.
   
  55:00
  Ondřej Damašek se dostal před Vacka, snažil se ho zblízka prostřelit, ale domácí gólman ho dokázal vychytat.
   
  54:40
  Domácí ještě dostali šanci snížit své tříbrankové manko, hráli přesilovou hru, avšak nedokázali se v ní prosadit. Medvědi jsou tedy v plném počtu.
   
  52:40
  Vyloučení v týmu HC Děčín (Vojtěch Tůma – 2 min., držení).
   
  51:25
  Hezké gesto fair-play v podání Patrika Zicha! Čároví sudí odpískali zakázané uvolnění Nové Pace. Ovšem obránce Děčína poté rozhodčím sdělil, že kotouč tečoval a ti na základě toho icing odvolali. Vhazuje se ve středovém kruhu.
   
  51:16
  Další domácí střelu vyslal Mahdal, ale Zicho, který je dnes v obraně hodně vidět, připsal další zákrok a dostal kotouč do ochranné sítě.
   
  50:30
  Zdeněk Petráš se ocitl tváří v tvář Vackovi, dokonce už ho překonal, nakonec ale kotouč jen prosvištěl brankovištěm a skončil vedle.
   
  49:40
  Tomáš Faigl pálil na Vackovu branku, tu ale domácí brankář chytil a následně pak v jeho bráně skončil děčínský útočník, jenž ztratil rovnováhu.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 23. Mlčoch (Nevyhoštěný, Martínek) – 5. Sýkora (Petráš, Tůma), 20. Volráb (Oliverius, Sýkora), 23. Tůma (Sýkora, Petráš), 33. Faigl (Oliverius), 56. Oliverius (Damašek)


  BK Nová Paka: Vacek (Mahdal) – Müller, Mlčoch, Malík, Svoboda, Abraham (C), Bezděk, Suvorov – Uchin, Hašek, Kloutvor – Půlpán A. (A), Hnik, Martínek – Nevyhoštěný (A), Hric, Půlpán T. – Planý
  HC Děčín: Lavinger (Kácha) – Loukota, Tenkrát, Kaltenböck, Mareš, Zicho, Tůma – Faigl, Chovanec, Ineman – Fojt, Oliverius (C), Zajan (A) – Petráš, Sýkora, Dörner – Volráb (A), Damašek

  Rozhodčí: Zavřel – Kettner, Axman

  Diváci: 254