Kobra – Klatovy 2:1 (kon.) | Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 3:0 (kon.) | Děčín – Nová Paka 6:5 (kon.)
Řisuty – MOSTEČTÍ LVI 2:3 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Jablonec 3:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 9:2 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 2:5 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Val.Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (kon.)
Kolín – David Servis 6:2 (kon.) | Příbram – Písek 8:3 (kon.)
konec
HC BAK Trutnov
3:5 (2:2, 0:1, 1:2)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Středa 08.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Trutnov • 2. liga skupina Sever (ČR) • 30. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Děkuji za pozornost, přeji vám příjemný zbytek týdne a u dalších onlajnů na počtenou. (20:20:11)
   
  Je dobojováno! Domácí se dostali na dostřel, následně ale po lehce kontroverzním gólu Jablonce znovu ztráceli o dva góly a přes veškerou snahu už s utkáním nic udělat nedokázali. Jablonec tak i tentokrát Draky porazil a drží si s nimi v letošní sezóně i nadále stoprocentní bilanci.
   
  Konec zápasu.
   
  59:24
  O puk se chvíli bojovalo u mantinelů ve třetině hostů, ti byli v souboji úspěšnější a ještě to zkusí na prázdnou bránu.
   
  58:41
  Domácí chybovali ve středním pásmu a ke kotouči se dostali Jablonečtí. Vypadalo to, že od gólu do prázdné je již nic nezastaví, nakonec ale trefě zabránil ofsajd.
   
  58:07
  Višňákův pokus od modré se snažil zbytek Trutnovských před brankou tečovat, hrací předmět však skončil poměrně daleko od jablonecké branky.
   
  57:48
  Domácím se příliš nedaří dostat se do útočného pásma, teď už se jim to ale přičiněním soupeře povede, neboť Vlci vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.
   
  57:26
  Domácí odvolali brankáře a zkusí to v šesti!
   
  57:09
  Ladislav Pulec to zkoušel od modré čáry, jeho prudká střela skončila ve výstroji Michala Krofty.
   
  56:03
  Tomáš Nezbeda obkroužil domácí branku a snažil se zasunout kotouč podél Krofty až za brankovou čáru. Trutnovský gólman si situaci pohlídal a ukryl puk pod svými betony.
   
  55:18
  Matěj Suk se snaží zpoza své branky vymyslet ideální rozehrávku, to se mu ale příliš nepovedlo a podobná situace je po chvíli vidět na druhé straně.
   
  54:20
  Domácí mají problémy s rozehrávkou, kterou jim Vlci maximálně ztěžují. Nakonec se ale přece jen dostávají do útočné třetiny.
   
  53:17
  Vlci právě vstřelili branku!
  Hosté využívají přesilovku a berou si zpět své dvougólové vedení. Kapitán Vlků MICHAL PAVLŮ napřáhl na modré a jeho střela zaplula až do vrchní části trutnovské branky. Asistence: Tomáš Plíhal.
   
  52:56
  Krásný zákrok Michala Krofty. Puk mu sice nejdříve vypadl, následně se však dokázal lapačkou rychle natáhnout do střely Michala Nevyhoštěného, která mířila do odkryté branky.
   
  52:34
  Tohle domácím vůbec nehraje do karet. Pavel Fedulov podrážel a míří na dvě minuty na trestnou lavici.
   
  52:03
  Hosté jsou v plném počtu. Navíc mají výhodu, neboť domácí faulovali.
   
  50:40
  Klasická přesilovka Trutnova pokračuje a domácí kombinují před Jelínkem.
   
  50:24
  Trutnov právě vstřelil branku!
  Domácí snižují a jsou na dostřel. Velký prostor na hřišti využil JAKUB PLANÝ, který napřáhl na vrcholu kruhů a následně si připsal čistý průstřel jabloneckého gólmana. Asistence: Bohdan Višňák, Vojtěch Kubinčák.

  Anna Marie Kokrhounová

  Branky a nahrávky: 15. Škvrně (Kubinčák, Fedulov), 17. Starý (Planý, Vácha), 51. Planý (Višňák, Kubinčák) – 7. Maďar (Miškovský, Plíhal), 20. Plíhal (Maďar, Nevyhoštěný), 25. Krejsa (Nezbeda, Homolka), 44. Pavlů (Nezbeda), 54. Pavlů (Plíhal)


  HC BAK Trutnov: Krofta (Ašenbrenner) – Vácha (A), Junek, Leder, D. Jirásek, Kynčl, Suk, Višňák – Bucek, F. Jirásek, Janoušek, Poul, Kubinčák (A), Fedulov (C), Krsek, Starý, Planý, Škvrně, Tatar.
  HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Mašek) – Pilař, Čechura, Krejsa, Pavlů (C), Pulec, Pilek – Maďar (A), Gecko, Nevyhoštěný, Král, Kotyza, Plíhal, Jursa, Miškovský, Nezbeda, Bouřil, Kačírek, Homolka.

  Rozhodčí: Šmika – Žídek, Dědek