Ústí n/L – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Kadaň – Prostějov 3:0 (kon.) | Sokolov – Třebíč 1:3 (kon.)
Jihlava – Frýdek-M. 5:1 (kon.)
konec
HC Slovan Ústí nad Labem
4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 11.01.2020, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance Liga - o účast v předkole • 10. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mne je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (18:16:09)
   
  Na stadionu v Ústí nad Labem je dobojováno! Vyrovnanou bitvu zvládly lépe Benátky, které otočily vývoj utkání ve svůj prospěch a odvážejí si do Středních Čech tři body.
   
  Konec zápasu.
   
  59:37
  Slovan se dostal k další rozehrávce od vlastní branky.
   
  59:10
  Benátečtí se tak musí bránit, svého soupeře zatím drží daleko od své branky, přesto musí být Matěj Žajdlík ve střehu.
   
  58:49
  Slovan vstoupil do hry bez gólmana!
   
  58:45
  Oddechový čas pro domácí.
   
  58:19
  Puk patří stále do moci Slovanu. Konkrétně Karlu Klikorkovi, který s ním vyjel od vlastní branky. Celý nájezd Ústí se proměnil v icing Benátek.
   
  57:04
  Ústečané se snaží vyrovnat. Souhra na kotouči jim celkem vychází. Samotná střela na branku již nikoliv, to dává Benátkám možnost usilovnějšího bránění.
  56:27 Ondřej BUCHTELA - 4:5
   
  56:27
  Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
  Benátky se znovu ujímají vedení! Po sérii rychlých přihrávek se v mezikruží dostal ke kotouči ONDŘEJ BUCHTELA, který z první poslal kotouč do odkrytého prostoru ústecké branky. Asistence: Jakub Rychlovský a Radek Duda.
   
  55:52
  Slibná souhra Benátek přinesla zakončení Petra Kolmannna. Benátecký kapitán ale mířil přímo do lapačky připraveného gólmana Slovanu.
   
  54:56
  Na puku jsou stále hráči Benátek. Nemohou se ale odprostit od vlastní branky a když už, tak ve středním pásmu narazí na obranný blok Slovanu.
   
  53:38
  S přibývajícím časem to jsou Benátky, jejíž hra nabírá na obrátkách. David Stahl se musí v brance velmi činit, avšak zatím zvládá držet kotouče před sebou.
   
  53:26
  Dnešní utkání sleduje 567 diváků.
   
  52:26
  David Stahl nasměroval svůj tým k další rozehrávce směrem k benátecké brance. Hosté ale svůj obranný prostor brání celkem usilovně.
   
  51:46
  Domácí v plném počtu.
   
  51:28
  I v oslabení jsou Ústečtí aktivnější a Žajdlíka se snaží ohrozit řadou výpadů na jeho branku.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 20. Klikorka (Severa, Vl. Brož), 30. J. Havel (Vildumetz, Vl. Brož), 33. Hes (Kružík), 46. Severa (Kružík) – 12. Najman (Pabiška), 15. Pabiška (Najman, Žůrek), 34. D. Špaček, 44. Rychlovský (R. Duda, Bukač), 57. Buchtela (Rychlovský, R. Duda)


  HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Hamalčík) – Smetana (C), Müller, Klikorka, Vl. Brož (A), Hes, Veber – Kružík (A), Filip, Severa – J. Havel, Vildumetz, Tůma – O. Bláha, Krliš, Maršoun – Grim, Kordule.
  HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Čajan) – Kolmann (C), Hampl, Kovář, Buchtela, Kunst (A), Bukač, Žůrek – D. Špaček, Najman, Pabiška – Rychlovský (A), Chrtek, R. Duda – Jiruš, A. Dlouhý, Wiencek – Křepelka, Šafařovský.

  Rozhodčí: Petružálek, Čáp – Hejl, Podrazil

  Diváci: 567