Chomutov – Přerov 3:1 (kon.) | Litoměřice – Havířov 5:6 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 3:1 (kon.)
Slavia – Motor ČB 4:2 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
HC ZUBR Přerov
Sobota 28.12.2019, 16:00 • ROCKNET ARÉNA • Chance Liga - o pořadí v play-off • 5. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Chomutovští urputné utkání zvládli a radují se z vítězství. Přerov se sice dostal do vedení, ovšem Piráti se nevzdali a velkou vůlí stav zápasu otočili na svou stranu. Jan Svoboda se může pyšnit dvěma góly, kterými přispěl k tomu, že se Severočeši bodově dotáhli právě na Zubry.

  Střely na branku: 21:27.
  Střely na branku ve třetí třetině: 4:14. (18:21:06)
   
  Konec zápasu.
  59:15 Jan SVOBODA - 3:1
   
  59:15
  Piráti právě vstřelili branku!
  O osudu zápasu je rozhodnuto! Darby Llewellyn zastavil ve středním pásmu Tomáše Doležala. kotouče se na obranné modré čáře chopil JAN SVOBODA, jenž trefil opuštěnou branku. Asistence: Darby Llewellyn a Radek Havel.
   
  58:56
  Michael Petrásek míří na střídačku a pouští do hry šestého hráče!
   
  58:08
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Šimon Kratochvil – 2 min., nedovolené bránění).
   
  57:58
  Zpoza branky mířil puk mezi kruhy, odkud Matouš Kratochvil trefil nohu soupeře. Chomutov se pak vydal do akce a vynutil si faul.
   
  56:55
  Nahození od modré čáry vyslal Lukáš Blaha, jehož pokus vedle levé tyče tečoval Nicolas Hlava. Chomutov si pak našel puk za brankou a kombinuje.
  55:37 Jan SVOBODA - 2:1
   
  55:37
  Piráti právě vstřelili branku!
  Marek Tomica ukázal vůli lva a dopomohl Chomutovu otočit stav zápasu. Domácí kapitán vyhrál souboj u hrazení a poté předal kotouč před branku, kam mířil JAN SVOBODA. Mladý útočník se po puku natáhl a usměrnil ho do branky. Asistence: Marek Tomica a Jakub Štochl.
   
  54:15
  Nahození od modré čáry vyslal Jiří Krisl, ovšem puk se zastavil před brankou Chomutova, kde se zase svedl souboj.
  53:48 Jakub CHRPA - 1:1
   
  53:48
  Piráti právě vstřelili branku!
  Tak o byla milimetrově přesná střela a je znovu vyrovnáno! Od mantinelu si mezi kruhy najel neohroženě JAKUB CHRPA, jehož pokus vyhnal pavouky z levého horního rohu branky. Asistence: Jakub Štochl a Viktor Lang.
   
  52:47
  Po vyhraném vhazování zamířil Radek Číp před branku, kde si chtěl kotouč stáhnout do forhendu. Ovšem černá guma mu unikla ke dlouhému mantinelu.
   
  52:42
  Po vstřelené brance jsou hosté politi živou vodou a ujížděli do přečíslení. Celou akci na sebe vzal Martin Bodák, jehož pokus z levé strany zamířil do domácího brankáře.
  51:41 Tomáš DOLEŽAL - 0:1
   
  51:41
  Přerov právě vstřelil branku!
  Hostující celek využívá početní výhodu a uniká do vedení! Zakončením se prezentoval Martin Weinhold, jehož pokus Dominik Pavlát vyrazil před sebe. S dorážkou velmi rychle přispěchal TOMÁŠ DOLEŽAL, který je autorem úvodního gólu. Asistence: Martin Weinhold a Mikuláš Zbořil.
   
  51:23
  Z vrcholu levého kruhu se napřáhl Jakub Kubeš, jehož pokus Pavlát vyrazil před sebe. Domácí brankář si poradil i s následnou dorážkou.
   
  50:21
  Téměř minutu a půl budou hrát Přerovští ve dvojnásobné výhodě!

  Michal Luxa

  Branky a nahrávky: 54. Chrpa (Štochl, Lang), 56. J. Svoboda (Tomica, Štochl), 60. J. Svoboda (Llewellyn, R. Havel) – 52. T. Doležal (Weinhold, Zbořil)


  Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Žovinec, Piché, R. Havel, Blaha, Štochl, Lang, Seemann – J. Sklenář, Suchý, Hlava – Rudovský (A), Pitule, Stloukal – Tomica (C), J. Svoboda, Llewellyn – Chrpa (A), Matyáš Svoboda, J. Černý.
  HC ZUBR Přerov: Petrásek (Šimonů) – Krisl, Kubeš, Weinhold, Zbořil, Bodák, Šnajnar – T. Doležal, Pšurný, Navrátil – Moučka, Hejcman, Berger – Goiš, M. Kratochvil, Š. Kratochvil – Kočica, F. Dvořák, Číp – Matěj Svoboda.

  Rozhodčí: Kostourek, Hucl – Horažďovský, Ševic

  Diváci: 2 173